Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van okunk félni, most hogy a...

Van okunk félni, most hogy a DK szemkilövető családi vállalkozás és a külfödről pénztelt vadliberális Momentum is ilyen jól szerepelt?

Figyelt kérdés
Én soha többet nem akarom a brutális embertelen Gyurcsány Ferencet hatalomon látni sem az "oldalbordáját", sem senkit abból a brancsból. A vadliberálisokra sem vagyok kíváncsi. Ugye sosem jutnak valódni hatalomhoz az országban?

2019. máj. 27. 01:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Ahogy én látom csak meg kell várni,amíg a falvak elnéptelenednek:D


A nagyvárosok többségében 50% alatt teljesített a Fidesz.

A DK 16% helyett pedig eléri a 20% környékét.


Budapesten csak 41% a Fidesz,20% DK,17% Momentum.


Jól lehet látni kik tartják hatalmon 2/3-dal a fideszt,a vidéki,alacsony iskolázott emberek

2019. máj. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező én is osztom a véleményed és akartam hasonlót kiírni.


Erre tényleg nincs szó, döbbenet és félelmetes.


Szétkúrta az országot, bevallotta, hogy hazudott, statisztikákat hamisítottak meg, majdnem forradalom volt miatta a fővárosban, ennek ellenére nem mondott le, szinte államcsődöt csinált, (törvénytelenül) átjátszotta a hatalmat Bajnainak (aki hasonlókaliberű "ember"). Milliárdokat lopott, és a videóin, ahol neten szerepel, hogy beszél, amilyen retorikát használ tuti iszik, de kinézem belőle, hogy akár drogozik is. Félelmetes elmebeteg. És ja, HA Orbán jelöli a listájuk élére a feleségét, itt másnap ENSZ békefenntartók jöttek volna a felháborodás miatt, de ő megteheti, sőt, a sok agyhalott DK-s meg még tapsolt is ehhez, hogy Klára asszony milyen formátumú politikus (holott nem, meg neki is ismerjük a hátterét.)


Félelmetes, komolyan. De én el nem tudom képzelni hogy kik és miért szavaztak rá. De valljuk be, ha ez a helyzet, és ez, akkor ebben az országban komoly bajok vannak.


Ha abból a patkányból még egyszer miniszterelnök lesz, és innen leléptem.

2019. máj. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Jó lenne,ha mind a 2 millióan így tennétek!
2019. máj. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha abból a patkányból még egyszer miniszterelnök lesz, ÉN* innen leléptem.


Azt meg halkan jegyzem meg, hogy normális országban már rég börtönben lenne, még normálisabb országban, meg felakasszák, ahogy a veszélyes gonosztevőket szokták.

2019. máj. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
5%
Én azt várom, amikor a Fidesznél végre beüt a "fuck your optics, I'm going in" pillanat, és rendes diktatúrát hirdetnek brutális leszámolásokkal, kivégzésekkel. Sok nem fog változni, de az ilyen Gyurcsány-félék visítva döglenek majd meg, és az nagyon szórakoztatna.
2019. máj. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Gyurcsány az soha többet nem fog hatalomra kerülni. A múltkori választáson a Fidesznek 49%-os támogatottsága volt, az ellenzéki pártoknak együtt pedig 51%. Most a Fidesznek volt 52%-os támogatottsága, az ellenzéknek pedig 48%, amiből a DK csak 16%. A Fidesz csak tovább erősödött és a DK jelenlegi támogatottsága kisebb mint amekkora anno Jobbiknak volt.


A DK csak azért van ott ahol, mert a többi párt olyan szinten lejáratta magát, hogy az ellenzéki szavazók nagy része átpártolt hozzájuk, de ettől függetlenül az ellenzéknek egyre kisebb a támogatottsága és egyik pártnak sincs esélye kormányt váltani.

2019. máj. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

#5


Az engem is szórakoztatna, de nem fog visítani. Az ilyenek, mint az (nem pedig ő), a vég pillanatában általában összeomlik és sír, mint egy anyátlan gyerek. Csak a gyerekeket sajnáljuk, a bömbölése viszont valóban páratlan lenne.


Most amúgy otthon biztos megy a durva szex Klára 'asszonnyal", márha az a nő, nőből van. De élvezzék csak a dolgokat, amíg lehet.


De azért remélem nem jelentenek fel ezért a kommentárért, mert bevallom, nekem nincsenek összelopott milliárdjaim, se prominens kommunista felmenőim. Nem tudnék fizetni.

2019. máj. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
12%
#1 A remény hal meg utoljára. A falvak nem néptelednek el. Valami másba reménykedj. Esetleg Krisztus második eljövetelében vagy egy raptoid invázióban. Mindkettöre nagyobb esély van. Jelenleg a falvak fejlődnek.
2019. máj. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A falvak folyamatosan néptelenednek.

Szerintem nézz utána.

2019. máj. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Utálom Gyurcsányt, de add uram, hogy még egyszer nyerjen, legalább az ilyen agymosott marhák elmennek... Menjetek orvoshoz.
2019. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!