Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A helyzetéhez képest a Jobbik...

A helyzetéhez képest a Jobbik szép eredményt ért el az idei európai parlamenti választáson?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, mert az ÁSZ akkora pénzbírságot szabott ki rájuk, hogy alig bírják visszafizetni, a párt megszűnése is szóba került korábban, ráadásul nagyon agresszív lejáratókampány érte őket éveken keresztül, bár a kormányközeli médiával szembeni sajtópereket szinte kivétel nélkül megnyerték.


Ennek ellenére megmaradtak és választási kampány nélkül szereztek egy mandátumot az Európai Parlamentben. Az utcán egy darab jobbikos plakát se volt kint az idei európai parlamenti választás előtt, a tv-ben se volt reklámfilmjük. 0 forintos kampánnyal szereztek egy mandátumot.


2019. máj. 27. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

:D

Jobbik jó eredményt?

Gyurcsány rommá verte az egész ellenzéket:D

2019. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem. A megszűnés szerintem csak kampányfogás, nem akartak ők soha megszűnni.

Az eredményük nem volt szép, de nem is volt rossz, nem szenvedtek vereséget. Szimplán egy várható eredményt produkáltak. Kiesni azért már tényleg gáz lett volna, az pedig szerintem várható volt, hogy ilyen év után a 2 mandátumuk nem lesz meg. Én azért Balczót sajnálom a 2. helyről.

2019. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
Igen. Eggyel több képviselőjük lesz mint a Kétfarkúaknak.
2019. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Jobbik bukta a legnagyobbat az ellenzéki pártok közül, én ezt nem nevezném szép eredménynek. ÁSZ bírság ide vagy oda, 10 éve nem kaptak még annyi állami pénzt, még is jobban ment nekik.
2019. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!