Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor politikájával/tak...

Orbán Viktor politikájával/taktikájával kapcsolatban valaki?

Figyelt kérdés

Tehát, megkérdezem, mert itt mindent meg lehet, kérlek csak komolyak válaszoljanak. Nem vagyok otthon nagyon a politikában, de azzal én is tisztában vagyok, mi megy a tvben, a választásokon, stb...

Szóval. Hallottam valahol egy olyan megjegyzést, miszerint "Ha Orbán ezt folytatja, hogy össze veszik minden képviselővel és fontos emberrel, az ország issza meg a levét".

Mi lesz, ha ez bekövetkezik? Ha tényleg elegük lesz abból, hogy ennyi feltétele van? (Migránsok, határ, vallás)

Kérlek, tényleg csak "szakértő", hozzá értő, értékes válaszokat adjatok :)

Nagyon szépen köszönöm :)



2019. máj. 29. 19:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
(Azt még megjegyzem, hogy úgy értem, mindenhol, minden ügyben a menekülteket, a határokat és a vallást hozza fel, ami mértékesen nem lenne feltétlenül rossz, de szerintem ez már túlzásban van. 18/L)
2019. máj. 29. 19:58
 2/21 anonim ***** válasza:
73%

A válasz ugyanolyan sematikus mint a kérdés:

Orbán rémálmaira nem vevők az Unióban, ezért súlytalan.

Ha egy országnak nincs normális és elismert képviselete, akkor ez semmiképp nem jelenthet előnyt...

Te érdemben tárgyalnál egy agyhalottal?

Naugye.

2019. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a választ DK oldaról kapod.


Elveszel a részletekben, és Orbinak ez is a célja.


A lényeg az ellenségkép fenntartása, amitől ő óvja az országot.


Mi lesz, ha elegük lesz?


Vagy kilépünk, vagy kivágnak minket az EU-ból.

Tetszik vagy sem.

2019. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

orbán elég sok ellenséget szedett össze magának a demokraták között.

Mára már csak a szélsőségesek barátkonak vele, de hálistennek a szélsőségesek nemtudnak komoly támogatottságot szerezni, és az UNIO- is elutasítja a szélsőségek minden formáját, orbánt is ezért fogja kizárni a néppárt. Nem jósolok nagy karriert orbánnak az EU-ban.

2019. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3%

#3, #4-nek:


Orbánnak?


Nem Magyarországot akartál mondani?

2019. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
59%

Orbán nem Magyarország, bármennyire is ezt szeretné elhitetni!

Magyarországnak még van jövője - ellentétben Orbánnal.

2019. máj. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%

Ez az a kérdés, amire senki nem tudja a választ, mert annyira sokrétű a téma.

Orbán eszméire nem vevők a többi tagállamban, viszont ő elég hasznos a németeknek a Fidesszel, mert egyedül ők jelentenek politikai stabilitást Magyarországon, fényesre nyalják a német cégek valagát és a fiatalok, akiket elüldöznek Magyarországról, azok nagyrészt Németországba és Ausztriába mennek. Így hát nem tetszik nekik, amit csinálnak a magyarok, de hasznos a számukra, ezért is kiszámíthatatlan a sztori kimenetele.

2019. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Amíg a béka feneke alatt tudja tartani béreket addig politikailag azt csinál amit akar.

A multinak olcsó munkaerő és magas profit kell. Ezért hozzák be számolatlanul a olcsó munkaerőt az unión kívülről.

Ha nem tudja kiszolgálni ezt az igényt akkor bukott. A többi már csak politikai körítés.

2019. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Orbán többek közt kiváló kapcsolatokat ápol az USA elnökével, Donald Trump-pal; az olasz miniszterelnök-helyettessel, Matteo Salvinivel; az izraeli miniszterelnökkel, Benjamin Netanjahuval; valamint a V4-es országok vezetőivel, stb.

A menekülügy ma egész Európa legégetőbb problémája: évek óta állandó téma Brüsszelben és sajnos még sokáig az is marad. A határok megvédése (pl. a kerítéssel) az egész kontines érdeke. Hogy mikor hallottad Orbánt vallásügyben megszólalni, azt nem tudom. Nyilván Európa keresztény gyökereire való hivatkozására gondolsz, amely benne van az EU alkotányában is.

2019. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Orbánt már ki ismerték az EU küldöttek tudják hogy szeret füllenteni és azt is tudják hogy ő csak egy demokrata bőrébe bújt szélsőséges politikus. Ezért távolitják el a demokrata pártok közeléből, ő egy farkas a bárányok között, ezt már mára szinte mindenki tudja.
2019. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!