Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elitista gazdagokat pártoló...

Az elitista gazdagokat pártoló Momentum beleállt a gyűlölködő Puzsér Róbertbe? Lehet a DK által támogatott Karácsony Gergely nevet így a végén?

Figyelt kérdés
2019. jún. 1. 06:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A momentum mióta az elitista gazdagokat pártoló párt?
2019. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A Momentum elitista párt, megállás nélkül a gazdag Budai egyetemista fiatalok nevében beszélnek.
2019. jún. 1. 06:07
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
25%
Nem. Tarlós fog nevetni
2019. jún. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én is Tarlós győzelmére fogadnék.

Az ellenzéki csatára gondoltam Karácsonnyal kapcsolatban.

2019. jún. 1. 06:22
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Mármint, hogy ha valaki azt mondja, hogy ne lopjanak a politikusok, csökkenjen a korrupció, ne gázszerelő strómanok lopják szét az EU-s pénzeket, ne rothadó-bomló kórházak legyenek, ne félanalfabéta gyári munkásokat képezzen az oktatás, ne dörgölőzzünk egy ex kgb-s sggébe, kevesebb legyen a gyűlölködés és az uszítás és hogy talán kicsit oda lehetne figyelni a környezetvédelemre akkor az elitista és a gazdag budai egyetemisták nevében beszél?


Bakker akkor én is elitista vagyok és a gazdag budai egyetemisták nevében beszélek.

2019. jún. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elolvastam a Momentum programját és egyáltalán nem vettem észre, hogy a gazdagokat támogatnák. Leginkább a szociálliberálisokhoz tudnám besorolni őket, ha valahova kellene.
2019. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

"A Momentum elitista párt, megállás nélkül a gazdag Budai egyetemista fiatalok nevében beszélnek.

"


Linkelnél legalább 3 interjút/cikket amiben erről szó szerint szó van?

2019. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, azon túl, hogy elfogult vagy a végletekig, ráadásul eseményeket teljesen tévesen látsz, továbbá komoly fogalmi problémáid vannak.


Halvány lila elképzelésed sincs egyetemisták vagyoni helyzetéről, de még ez sem számít, politikai elképzeléseket csak keveseknél befolyásol ez a helyzet. Puzsért, mint a nemzet pojácáját összekeverni a Momentummal - ha nem lenne tragikus, hatalmas vicc lenne. Karácsonyt a DK sose támogatta. De a névelők helyesen vannak írva.

2019. jún. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem álltak bele. Ha Ő nyer az előválasztáson, akkor támogatják...

Csak most a Momentum is indít jelöltet, de szintén az előválasztáson.

Ez talán még növeli is Puzsér esélyeit.

2019. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező csusztatsz a Momentumrol. Eddig el lehetett mondani talán hogy kis ellenzéki párt, azonban a 10% közeli eredmény a tisztán listás ep választáson a valóságot hozta ki. Amin nem az van hogy 48%-al 2/3-os többséged lesz.
2019. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!