Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Magyarorszá...

Miért van az, hogy Magyarországon a bankok Orbán Viktor miniszterelnöksége alatt profitáltak a legtöbbet? Eszerint mindenki keményebb miniszterelnök volt Orbán Viktornál?

Figyelt kérdés
2019. jún. 9. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Pedig Orbán mindig hangoztatja, hogy ő milyen hatalmas vezető, de Donald Trump is előbb fogadta a szlovák miniszterelnököt mint őt.
2019. jún. 9. 21:16
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a bankok hitelezik a strómanok hihetetlen gazdagodását, ezért muszáj elnézően viselkedni velük. Ugyanakkor a bankok mára eléggé bepánikoltak, mert már olyan irdatlan hitelállomány van az államilag támogatott NER lovagoknál, hogy a rendszer megingásával a bankok is biztosan buknának. Kölcsönösen függnek egymástól.
2019. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert szarul hozza a törvényeket. Ott van a tranzakciós adó bevezetése. Van ilyen máshol is nem az a gond de ebben az országban nem raktak a törvénybe biztosítékot így a bankok a terheket átterelték az ügyfeleikre
2019. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Devizahiteleseket úgy "megvédte".


Felvett a csóri 5 millió kölcsönt, vissza fizetett 12 milliót és kilakoltatták a házából ráadásul még mindig tartozik 8 millióval.


Szerinted? persze hogy gazdagodnak a semmiért is 5x ös bőrt lehúznak az állampolgárokon.

2019. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt anno spórolt pénzem, minden kamatot lenyúlt. Régen az MSZP idején a kamatokból tudtam új autót venni, most Lőrinc vett helyettem egy jó párat, az én pénzemből.
2019. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!