Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek ti elszoktatok...

Ellenzékiek ti elszoktatok gondolkozni azon egyáltalán hogy Orbán Viktornak mennyire fájhat az amiket mondtok róla?

Figyelt kérdés

Nem kellene egy embertársatok lelkébe így belegázolni: O1*,t*rpe,c*gány meg egyéb válogatott mocsokságok.Azon még nem gondolkodtatok el hogyha a kellő tiszteletet megadnátok kezdve azzal hogy a helyes megszólítást használjátok (Dr Orbán Viktor miniszterelnök úr) akkor mi is másképp állnánk hozzátok.Legalább miniszterelnök urat mondjatok azokon a tüntetéseken.


Tiszteletel egy fidesz szavazó


Remélem megfontolják amiket leírottam



2019. jún. 10. 03:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Egyrészt, már a kérdésben is tévedsz, mivel nem vette fel a doktori megszólítást, szóval ha a "helyes" megszólítást használnánk, akkor sem kellene doktornak hívni.

Másrészt, egy plotikusról van szó. Pont hogy neki kellene először példát mutatni, hogy hogy an beszéljünk ebmertásainkról, de hát ebben is beégett. "Nőügyekkel nem foglalkozom", pedig az ország fele nő. "Boldog karácsonyt", pedig egy olyan helyen mondta, ahol minimum erkölcsi kötelessége volt komolyan venni a kérdést és válaszolni.

Akkor pedig nem is beszéltem, hogy az alattvalói által kijelentésektől sem határolódott el, mint a "ki ezt aláírja, az hazaárulást követ el, ezt jó, ha tudja", pedig csak arról volt szó, hogy meg akarták kérdezni az embereket. Vagy gyakorlatilag Bayer minden 2. mondata, amivel kb. az ország felét sérti meg, pedig 5. párttagkönyve van.

Egy politikusnak pont példát kéne mutatnia, viszont amint O1G csinál, az pont a magyar emberek elárulása, kihasználása.

Az ilyen ember nem érdemel tiszteletet.


TiszteleTTel egy demokrata.


Remélem megfontolod, amiket leírtam.

2019. jún. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Végülis az rendben volt, ahogy a tavalyi választáson burkoltan megfenyegette az ellenzéki szavazokat. Doktor? Max a játszótéren pajti, akinek a szókincse két szóban merül ki mindenben, az nem igazán tanult ember.
2019. jún. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%
"Nagyon helyes, hogy határozottan, hangosan és érthetően fejezték ki a véleményüket!"
2019. jún. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
58%
Orbán el szoktott gondolkozni azon egyáltalán, hogy nekem mennyire fájhat az, amiket mond?
2019. jún. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Dr.O1G miniszterelnök úr!
2019. jún. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy tudom, hogy a magyar nyelvtől idegen (németes) a valamilyen beosztásban levő személy mellé az ivarára vonatkozó titulust is odatenni.
2019. jún. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%
Úgy tudom, hogy a miniszterek főnöke a miniszterelnök, mintha főkomornyik lenne, aki a minisztereket (=szolgák) irányítja, azaz semmiképpen nem a választópolgárok ura. A választópolgárok nem urat, hanem szolgát választottak. ASz más dolog, ha a szolga visszaél a ráruházott hatalommal.
2019. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Az biztos, hogy te nem vagy fideszes.

Másodjára meg gondolom lesz.rja miket mondanak róla.

2019. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%

Vajon o1g belegondol abba a világrekord adóterhek, demokrácia leépítése, eü szétverése és a kisvasútja mekkora károkat okoz?


Majd ha belegondolt mélyen tisztelt o1g akkor én se így fogom hívni.


Mért nem zavar hogy a napocskát, napocskának hívom?

2019. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
62%

A tiszteletet nem kikövetelni, hanem kiérdemelni kell!

Orbán semmilyen tiszteletre nem szolgált rá, még a miniszterelnöki posztot is lejáratta!

Szégyenlem, hogy immár 30 éve egyetlenegy miniszterelnök sem érdemelt tiszteletet!

Orbánt gyűlölik!

Módjában állna tenni a gyűlölet ellen, de ő csak szorgalmasan gerjeszti azt!

O1G

2019. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!