Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karacsony Gergo szerintetek...

Karacsony Gergo szerintetek is a legratermettebb kihivoja tarlosnak? Szerintem Budapestnek egy demokra zolt hazafira van szuksege aki segitene egy elhetobb Budapestet teremteni.

Figyelt kérdés

#osszefogassalsikerulhet
2019. jún. 11. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lesz igazán nagy szarban a haza ha Karácsony Gergő lesz itt akármire is a legrátermettebb ember.
2019. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fidesz és az mszp karöltve voltak benne a Budapesti parkolási maffiába és az egészhez Karigeri asszisztált. Hát ki lehetne nála alkalmasabb? :D
2019. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
O ott csak aldozat.
2019. jún. 11. 12:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Napi sokadik Karácsonyikecske reklám. Mi az a demokrata zolt? Valami új ámerikás szó?

Elempés Gergő te vagy?

2019. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, én nem gondolom így!
2019. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A neveket nagy betűvel írjuk, akkor is ha gyűlöljük a viselőjüket. Szóval nem tarlos, hanem Tarlós.


Egyébként is Tarlós forever!! Karigeri, KO, DK, stb. mind bohóc mellette.

2019. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondhatni Bede a legkomolyabb, de ő nem Tarlós ellen indul, hanem csak a baloldali indulókat akarja szopatni. Érdekes lenne, ha egy kis fideszes segítséggel Bede nyerné az előválasztást. Vajon a baloldaliak beállnának Bede mellé?
2019. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ajem do pipol vagy smukk andi a nagyobb luzer :D
2019. jún. 11. 18:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom Gergő e a nagyobb köpönyegforgató. 2010 ben még hirdeti hogy juj ronda emeszpé, lehet ám más a politika. Majd 2018 ban emeszpés kabátban integet, meg vigyorog mint egy tejbekecske. Meg közben azért néha még péjemmel egy kicsit.
2019. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha puzsér külön indul akkor mindegy mert tarlósnak van egy stabil 40-45%a.5-6%ot felesznek a fidesz bérenc alibi indulók,puzsérra is leadhatnak 10-15%ot és kész. Már meg is van osztva az ellenzék és az öreg motyogó bólogató nyer.
2019. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!