Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Jakab Péterről?

Mit gondoltok Jakab Péterről?

Figyelt kérdés

Szerintem végtelenül bátor, őszinte, és nem ködösít. Nagyon hasonlít Vonára. Egyenesen kimond köntörfalazás nélkül mindent, erőteljes. Így női szemmel még kifejezetten imponáló is :)

De nagyon kevés sajnos, mert akármennyire próbál az új Vona lenni, kigúnyolják, kiröhögik és elnyomják.

Nektek mi a véleményetek?


2019. jún. 22. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%

Jakab a párbeszédes hülyegyerekkel holtversenyben minden idők legirritálóbb és legprolibb parlamenti képviselője.

Időnként már-már én szégyellem, hogy ez a majom ott ülhet.

2019. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

A leghiteltelenebb politikusok egyike.


Elárulták a szavazóikat és saját magukat is azzal amit műveltek a Jobbikban az utóbbi 2 évben.

2019. jún. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Vona Gábort lényegesen intelligensebb embernek tartom. Vona Gábornál éreztem azt, hogy törekszik az egyszerűségre, Jakab Péternél meg azt érzem, hogy ez a maximum, ami kifér belőle, azaz nem törekszik, hanem ilyen. Azt hiszem Vona Gáborral együtt jöttünk rá arra, hogy az a politika, amit folytatott az nem jó út, sőt bomlasztó, züllesztő a magyar politikára nézve, hogy Jakab ezt folytatja, annak nem örülök, de elfogadom, hogy erre van akár igény, így nyilván a te véleményedet is, azt is, hogy számodra ez tetszetős, már csak azért is, mert én is így voltam ezzel anno, aztán rájöttem, hogy a politika az nem lehet ilyen, mert belefulladsz, és ezután megnézni egy vitát a 90-es évekből, hát felér egy megpihenéssel. :)

Nem t'om, talán ahhoz tudnám hasonlítani, mint mondjuk egy másfél órás Marduk koncert után azért jól esik a csend vagy valami halk rádiózene. :)

2019. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyébként hozzáteszem, én is elfogadom a másik ember véleményét, ezért tettem ki a kérdést, számítottam arra is, hogy valaki másképp vélekedik. Annak különösen örülök, hogy mégha ellentétes nézeteket vallunk a politikáról, kulturáltan el lehet valakinek mondani a véleményünket, és meg hallgatjuk a másikét. Ez a vircsaft nekem sem tetszik, ami a mai politikában "divat", viszont nekem inkább az tetszik, ha valaki nem hagyja, hogy beléfojtsák a szót, és nem hagyja megvezetni magát.
2019. jún. 22. 14:53
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Egy karakán gyerek. Megmondja a frankót, és lehet orbánt ki sem engedik grácból egy szép napon ennyi őszinteség után.
2019. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy bátor ember és végre valaki, aki megmondja a frankót. Nem is értem, hogy ülhet még bent a parlamentben a sok ... között! Akinek nem szimpi a csávó, az nem szereti az igazságot hallani és még nem ébredt fel....
2019. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%
Akinek a dédpapája Auschwitzban halt meg, attól fura nekem, hogy már akkor nemzeti radikálisoskodott a Jobbikban, amikor az még elég erősen ápolta a nyilas hagyományokat...
2019. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

"Akinek a dédpapája Auschwitzban halt meg,"


Ez miért kizáró ok, hogy undorral tekintsen egy dagadt igénytelen toprony tolvaj törpére, aki egy országot döntött a nyomorba?

2019. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mi köze a felmenőjének ahhoz, hogy ő milyen ember? Te is olyan vagy, mit a dédapád??
2019. jún. 22. 16:23
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem a zsidó dédpapa a gond. Hanem az, hogy annak ellenére, hogy dédpapája náci haláltáborban halt meg, olyan pártban kezdett el politizálni, ami bizony eléggé nyilas volt akkoriban.
2019. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!