Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy ha egyszer...

Elképzelhető, hogy ha egyszer elbukik a Fidesz, akkor a szimpatizánsai súlyos depressziót, és sokkot kapnak? Nem troll kérdés, mert:

Figyelt kérdés

A fidesz szavazók rendszeresen azt beszélik ezen az oldalon is, hogy Orbán 2030-ig hatalmon lesz.

Még ha így is lesz, ez a hozzáállás akkor se egészséges már.

Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor valakinek van egy gyönyörű barátnője, és a férfi azt hangoztatja, hogy ez a nő tuti nem hagy el engem, aztán hirtelen mégis elhagyja.

Utána jön a szerelmi csalódás,sokk,trauma, és a pszichiátriai.


2019. jún. 25. 07:24
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a Fidesz kiviszi majd őket csapatostul az utcára és szétvernek mindent, mert a Haza nem lehet ellenzékben.
2019. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
22%
Depisek ti vagytok, pszichiáterre ti szorultok, mert képtelenek vagytok feldolgozni, hogy vesztettetek. És így megy ez vàlasztásról-választásra, szerintetek ti vagytok a többség, nálatok a bölcsek köve, hétfőn úgyis megbukik a zorbán, aki rá szavazott az pedig tudatlan, IQnegatív, 5 kiló krumpliért megvett, megfélemlített tanyasi közmunkás cigányparaszt.
2019. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Az ellenzék már megszokta a vereséget, ők csak próbálkoznak.

De nem tudom, hogy ha a fidesz egyszer elbukna, annak milyen mentális következménye lenne a szimpatizánsok körében.

2019. jún. 25. 07:39
 4/40 anonim ***** válasza:
72%

2006. oszen lathattad.

Szetvertek a televiziot, heteken at utcai harcok voltak, tonkre tettek az okt.23-i unnepsegeket.

2019. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 Koplárovics Béci ***** válasza:
14%
Végülis az ún. baloldali szavazók is akkora sokkot kaptak 2010-ben, hogy azóta sem találtak magukra. Ez alapján simán meg lehet rendelni lassan a köteleket, mert lesz belőle üzlet.
2019. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
24%

Ott a hiba kérdező, hogy 2002-ben is és 2006-ban is átéltük már, hogy nem nyerte meg a választást a fidesz.

nem kaptunk sokkot, nem lettünk depresszósok, csak rohadtul fájt hogy megint az került vissza a hatalomba akikről jól tudtuk hogy mindent megint tönkre fognak tenni és hiába dolgoztunk. Sajnos így i lett.

Veletek ellenzékiekkel szemben a fideszesek azonban dolgoztak tovább és építették a maguk környezetét. Nem siránkoztak, hanem legközelebb is elmentek szavazni, majd újra és újra.

És most sem hiszünk a mesékben, ahogyan soha nem is hittük hogy bárki varázsütésre mindent majd egyből jobbá tesz csak mert kormányra került.

Tudtuk hogy rohadt nehéz lesz abból a gödörből kikecmeregni amibe a ballibek vitték az országot és tudjuk most is, hogy még rengeteg munka kell ahhoz, hogy látványosan jobb legyen az élet mindenkinek.

De most van értelme, mert van jövő. Amit az ellenzékiek mindig csak ígértek, de soha sem tartottak be. És mi ezt nem is felejtjük és másoknak sem hagyjuk, hogy elfelejtsék. Túl nagy volt az ára annak, hogy korábban nem a fidesz győzött.

2019. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%

Goldmund73

Pont ezt írtam én is az első válaszomban. Most megint az lenne, mint 2006-ban, csak jóval durvábban. Inkább elpusztítják az egész országot, de akkor sem engedik, hogy a hatalom még egyszer kicsússzon a kezeik közül. Abba a Führerük is teljesen belebolondulna.

2019. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
49%

Lehet hogy furcsa lesz a "példa", de én Fidesz szavazó vagyok több mint huszonöt éve... folyamatosan láttam, ahogy a Fidesz erősödik, vagy gyengül, aztán most már folyamatosan legalább másfél millió szavazója van! Az egyik fontos dolog, hogy mi a Fidesz szavazók rendkívül szervezetten össze tudunk zárni, stabilitás van ebben van " táborban", és mindaddig, amíg nem tapasztalunk olyat, ami az értékrendünkkel totál ellentétes lenne a Fidesz részéről, erre pedig nincs nagy esély, addig bizonyosan nem szavazzunk másra.

A másik dolog, hogy felépült egy pártszövetség, felépült egy szavazótábor (hidd el megszenvedtünk érte), most olyanok vagyunk mint mondjuk a fociban egy meghatározó európai csapat... Természetesen mi sem gondoljuk azt, hogy soha nem fog legyőzni minket senki, de tudjuk, még egyszer kiemelném, hogy mennyire erősek vagyunk. Ha majd jön egy jobb, ügyesebb erő, aki ugyanezt meg tudja csinálni ( nem lesz könnyű, és nem lehet rövid idő alatt sem megcsinálni), hogy egy stabil értékrenddel egy nagy szavazó bázist létrehoz és legyőz minket, akkor el fogjuk fogadni, emelt fővel...

2019. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
53%
Úgy fogadnák ahogy a szektások fogadják ha a bűnöző vezetőt elkapja az igazságszolgáltatás. Elpárolognak, rögtön feloszlik a kis közösség. Mikor elkezdődnek a bebörtönzések, a lopások és a választás elcsalása kivizsgálásra kerül akkor hirtelen eltűnnek majd, mindenki tagadni kezdi a mnúltat, hogy ő bizony sosem volt fideszes vagy csak kényszerűségből ő nem tehetett mást hát értsük már meg. :D
2019. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%

"Ott a hiba kérdező, hogy 2002-ben is és 2006-ban is átéltük már, hogy nem nyerte meg a választást a fidesz."


Ott a hiba, hogy akkor az szimpla kormányváltás volt, most meg a diktatúra megdöntéséről és a maffia felelősségre vonásáról szólna a bukásuk.

2019. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!