Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tavaly még kormányvál...

A Jobbik tavaly még kormányváltó erő szerepében tetszelgett, most meg épp hogy bejutott az EP-be, utolsó helyen. Mi történt velük? Miért estek így össze?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
A Jobbikot elárulták: Dúró, Volner - soroljam?
2019. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%
Orbán utasította év elején az állami számvevőszéket hogy találjon valami megbüntetni valót a jobbiknál amiért 20%ra ki tudták nőni magukat. Találtak és 1 milliárd forint bírságot szabdtak ki a pártra. E miatt a feloszlása is szóba került. Maradtak,de a befizetés után nem sok maradt,ugyhogy az eu kampányuk az kimerült a fész felületben. Kampánypénz nélkül nem lehet eljutni az egész országhoz.
2019. jún. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Miért,most a marketingtől függ egy párt népszerűsége?Az elvek hol maradnak?Átpártolnak az emberek máshova,csak mert annak több a reklámja?
2019. jún. 25. 21:21
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Vagy eddig hol éltel? A fidesznek nem volt programja. Nyíltan lop leepítette a teljes szociális halót,viszont a legkisebb faluba is eljutatta hogy migráns soros brüsszel. Ennyit szamít a propaganda. Amire valószínűleg gondolsz hogy tudatos a választó rákeres a pártok programjára elolvassa mérlegel és e szerint szavaz az jó ha van 5%.
2019. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nyilván én sem tudom a választ, de SZERINTEM azért tunnek el hamarosan a sullyesztőbe mert:-Nagyon sótlan / semmilyen figurákat szerepeltetnek (Pl az EP listavezető) mert ugye itt sem a tehetség szamít hanem hogy valaki valakije legyen az illető. Ilyen alapon ültetnek be embereket a parlamentbe, ahol felveszik az 1 millás fizut 0 munkáért. (Lásd: kb 2 napja ültettek be valami 71 éves nagypapát aki köztudott hogy nyugdíjas éveit szeretné a jobbik szineiben még kicsit toltogetni 1 millaert havonta.) A vezetés nem hajlandó megújulni hiszen ha mást engednek a fazékhoz nekik kevesebb jut. A tehetségeket modszeresen nyírják ki (pl Toroczkairól sok mindent lehet mondani de nem volt tehetségtelen az biztos) Nincs szó semmilyen Simicskarol szerintem, a mi adóforintjainkból is degeszre keresik magukat a jobbik " vezető " politikusai. És nekik csak ez a lényeg.


Egyebként én rájuk szavaztam "legerősebb ellenzéki párt" címük miatt. Öszintén remelem hogy 3 év mulva nem rájuk kell szavaznom.

2019. jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!