Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarországi médiában hol...

A Magyarországi médiában hol mondanak igazságot?

Figyelt kérdés

A Tv2 az egyértelműen agymosás hazugság fidesz tévé de az rtl klubon sokkal jobban elmondják az igazságot vagy inkább a rtl az ellenzéki tévé vagy a igazságot közli?

Illetve a M1 tévén és a Hír tévén is csak a migráns gyűlölet Soros György gyűlölet folyik.



2019. jún. 26. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerte a világban rengeteg példa van a hiteles tájékoztatásra!

Azért, mert Mo.-n nincs, az nem jelenti azt hogy kivitelezhetetlen!

2019. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Metal Hammer
2019. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem Atv, Rtl klub, 444 is biztos, szerintem a hvg, 24.hu, azonnali is -asszem, meg pár napja rámentem, hogy portfolio.hu, azt is szerintem jónak találtam; meg biztos vannak még.
2019. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Kistenyésztők Lapja. Igaz múltkor ott is hülyeségeket írtak a kecskék téli almozásáról, de szerencsére nincsenek kecskéim.
2019. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

Ami talán a legjobb megoldás, ha több médiumot olvasol. Én leginkább 444-et és hvg-t olvasok, illetve néha index-et.

Ezek elég függetlenek, és a 3-ból össze is lehet rakni, hogy adott hírnél mi történt pontosan.

Ha TV-t nézzük, akkor RTL is elég jó.

Persze vannak más portálok is, amik jók, de szerintem ezek a legjobbak ilyen szempontból.

2019. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!