Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A portfolio.hu hajlik politika...

A portfolio.hu hajlik politikailag valamerre?

Figyelt kérdés
2019. jún. 29. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Van ugyan néhány elfogult ballib szerkesztője, de azért a szerkesztőik többsége igyekszik objektív lenni.
2019. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ellenzéki, bal oldali.
2019. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Kormányzati irányba. Az összes kérdéses esetben a kormányzati álláspont kerül pozitívan feltüntetésre, nem egyszer úgy, hogy egyik cikkük agyonüti a másikat.

Pl a mostani költségvetési tervezetnél a portfolio többször "leleplezte" hogy a sikerek miatt hihetetlen adócsökkentés lesz, mert az jó majd miután be lett jelentve, hogy inkább a 0 közeli egyenleg a cél, arról írtak egy ajnározó cikket, hogy mennyire jó, hogy nem költ a kormány adócsökkentésre, hanem megtakarít.


De mivel nettó idióták gyülekezete szakmailag (ha a portfólió vételre ajánlja add el, ha eladásra, akkor vedd meg) pár napja a bitcoin legutóbb bezuhanása előtt sikerült negyed nappal ajnározó cikket írniuk róla.


Ezt ráadásul még pár clickbait cikkel színvonal alatti stílussal megspékelik, úgyhogy hülyék, vagy hajlanak szinte mindegy.

2019. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 különböző válasz :)
2019. jún. 29. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Gyakran olvasom a portfolio cikkeit, és bizony egyértelműen kormányoldali, már régóta. Az előrejelzéseik is sokszor nem jönnek be, kivéve az egyértelmű helyzeteket.
2019. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az meg egyenesen röhejes, hogy asszem 90 nappal az irományaik megjelenése után pénzt kérnek azért, hogy el lehessen olvasni őket. :D
2019. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: én ezért szoktam lementeni az olvasott oldalt, vagy legalább készteni egy screenshotot ilyen esetekben előre.

Persze, ki is lehet fizetni a fizetős oldalakat, de ha linkeled valahova, akkor a többi csak akkor tudja elolvasni, ha ők is fizetnek.

2019. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

# 6


Ezért van a google, onnan meg lehet nyitni az összes cikket, csak rá kell keresni a cikk címére.


Szerintem nem igazán, lehet egyes újságíróik igen, de összességében nekem nem jött le. Megírják a kormány sikereit, de ugyanúgy ellent is mondanak neki, ha úgy gondolják az elhangzott mondatok túlzások vagy valótlanok.

2019. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!