Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bizonyíték arra vonatkozó...

Mi a bizonyíték arra vonatkozóan, hogy Orbán Viktor roma származású?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom ezt, de épkézláb érvet eddig a lepontozáson kívül nemigen tudtak adni nekem.

2019. júl. 3. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Nézz rá, nézd a viselkedését.
2019. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Már a fél országot ellopta...
2019. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Nézz rá, nézd a viselkedését."


Ez nem bizonyíték. Mit nézzek pontosan? Szerinted én gondolatolvasó vagyok?

2019. júl. 3. 18:30
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem érdekel Orbán Viktor származása. Ha cigány, akkor sem. Az a baj vele, hogy tönkreteszi Magyarországot. Egyébként a cigányok joggal haborodnak fel, ha szitokszóként használják a cigányt, különösen ha egy ilyen ártalmas emberre.
2019. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Sötét bőr, haj, szem, és az arcberendezése is a rejtett erőforrásokat idézi. Emellett lop, csal, hazudik.
2019. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Sötét bőr, haj, szem, és az arcberendezése is a rejtett erőforrásokat idézi. Emellett lop, csal, hazudik, mint az említett népcsoport"


Nem sötét a bőre. Ez neked mióta sötét? [link]


A lop, csal, hazudik hármas pedig politikusokra igaz ő pedig politikus és nem cigány.

2019. júl. 3. 19:08
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a fiatalkori képe miatt van ez.

Asszem a szobájában készült kép 16-18 körül lehet,bundeszliga hullámos fekete hajjal,szakmunkás bajusszal,gyakorlatilag egy roma fiatalemberről készült kép.

2019. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Van egy olyan szóbeszéd, hogy a család nevet változtatott a Kolompárról vagy ilyesmiről, mert tipikus roma nevük volt és hátrányként élték meg. De ez még Viktor születésekor vagy azelőtt történt. Tilos kutatni állítólag ezért nincs bizonyíték, a független sajtó meg méltóságon alulinak tartja az ilyet nyomozni, nem úgy működnek, mint a fideszes média.
2019. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

A mentalitása elárulja.

Tőlem lehetne akármilyen eredetű, csak ne lenne egy erkölcsi hulladék!

2019. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Asszem a szobájában készült kép 16-18 körül lehet,bundeszliga hullámos fekete hajjal,szakmunkás bajusszal,gyakorlatilag egy cigány fiatalemberről keszült kép."


Értem tehát a nagy bizonyíték egy körülbelül 40 éves hátrányos kép?xD

2019. júl. 3. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!