Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam miért akarja hogy...

Az állam miért akarja hogy mindenki meghaljon?

Figyelt kérdés

Hőgutában vagy napszúrásban. Nem tudom hogy máshol milyenek a buszmegàllók, de itt mindenhol annyi hogy 4 vasdarab meg pár átlátszó plexi. Nem ad árnyékot. A közelben még egy bokor sincs a puszta közepén.

Mindenki dögöljön meg. Aki tömegközlekedéssel jár az annyit is ér.



2019. júl. 16. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Más ott dolgozik kint a földön reggeltől estig, és nem rinyál. Vigyél kalapot vagy napernyőt.
2019. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Hát ja, ez tényleg elég gáz. Sőt még nyilvános wck sincsenek. Régen amikor még nem használtam napkrémet, és nem autóztam, akkor többször leégtem, meg rosszul lettem, és csak feküdni tudtam miután hazaértem.
2019. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%
Nem muszáj ám 8 órával a busz érkezése előtt kiállni a megállóba.
2019. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem a rinyálás a lényeg. Az hogy ezen is spóroltak vagy 3 forintot. Az eredmény az hogy semmit se ér. Mindegy lett volna ha ellopják az egészet.
2019. júl. 16. 15:24
 5/16 Mihago ***** válasza:
78%

Ez nem annyira az állam sara, de nem alaptalan a dolog. Amit én soha nem értettem a mindenkori magyar tömegközlekedéssel kapcsolatban, azok a következők:


1. Igen, ki az az ökörállat, aki ezeket a plexi buborékokat megálmodta? Még rosszabb alattuk állni, mint a tűző napon. Télen meg az acél padokhoz gratulálhatunk. Egy nő már szeptemberben lazán felfázik rajtuk.


2. Miért kell a megállókat jó messze rakni mindentől? Ott a lakópark bejárata a prérin, a buszmegálló meg jó nyolc-tíz perc gyaloglás. Cipeld a szatyrokat, paraszt, majd máskor veszel kocsit (és fizeted Európa legmagasabb adóit rá, és örülj, hogy mellé nem veszünk kuláklistára!) Valamiért nálunk muszáj volt grandiózus autópályákat építeni a város közepébe, akkora távolságokkal, ahová jobb helyeken valami életet álmodnának betonpusztaság helyett.


3. Mi olyan qva nehéz a menetrendek összehangolásán? Miért okoz megoldhatatlan problémát az összes tömegközlekedési vállalatnak a csatlakozó járatok létrehozása? Muszáj bármilyen átszállásnál órákat tölteni várakozással?


4. A világon sehol nem tilos biciklit szállítani, csak Magyarországon állandó a rinya, meg a kifogások, hogy "beleakad az utasok ruhája". Érdekes, Montréalban nem. Prágában sem. Bécsben sem. Meg sehol sem...


Montréalt nem véletlenül említettem, mert itt lakom. Ég és föld Budapesthez képest! A mi fővárosunk egy két hétig élvezhető turistalátványosság. Ez meg egy igazi város, embereknek.

2019. júl. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Az állam közvetlen nem üzemeltet buszmegállókat - általában önkormányzati tulajdon. Vannak olyan magyar települések, ahol sikerül megoldani a fa vagy beton beállót, meg vannak olyanok, ahol nem. Nyilván akad egy csomó cég, aki megpróbálja a saját olcsó és gagyi megoldásait értékesíteni az önkorormánytatoknak meg kivitelezőknek, de nem áll ott egy ilyen beruházás felett sem a magyar állam szolgája, hogy személyesen ellenőrizze a buszmegálló-építészet minden részletét, hogy most ki plexiből ki meg üvegből csinálja és látja-e a buszsofőr ha ott áll valaki vagy kitakarja a fal, elég árnyékot ad-e, graffiti biztosnak tekinthető-e satöbbi.
2019. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mihago ***** válasza:
46%
7-es, mi nem kívánunk a te proletár betonítottmunkás-életedben osztozni.
2019. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem én is.
2019. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Ősszel lesznek az önkormányzati választások, az ő hatáskörük lenne.

Teljesen igazad van, hogy elvàrhatò lenne, hogy fedett buszvàròk legyenek

2019. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
talán, mert a puszta közepén van, okostojás?
2019. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!