Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen divatos menő új szakmák...

Milyen divatos menő új szakmák vannak jelenleg, amikkel jól is lehet keresni?

Figyelt kérdés
Pl. közterületi elektromos rolleres rendész, vagy parki kutyagumi ellenőr, stb.

2019. júl. 17. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
gázszerelő
2019. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
gázszerelő, rezsicsökkentő guru, fodrász.
2019. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Coach, Ma rengeteg coach van Mo.-n, akik az élet minden területén jártasak. Szerintem már van politikus coach is.
2019. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Egy jó burkolóra 4-5 hónapos a várólista mint az eüben. Klíma szerelő haverom nettója is 6-7 kiló havonta.
2019. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tolvaj, rabló, betörő, strici, drogdíler, illetve természetesen politikus.
2019. júl. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gépkocsivezető.
2019. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden olyan szakma, amihez én sajnos nem értek.
2019. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Klíma szerelő haverom nettója is 6-7 kiló havonta."


A haverod szerintem nagyot mondott. Annyit legfeljebb külföldön lehet ezzel megkeresni.

2019. júl. 18. 08:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Én magyar cégnél kapok 650 et forintban.
2019. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Scrum master. Én nemrég hallottam erről a munkáról. Nettó fizetése 400-600 e.Ft. Gyakorlatilag úgy képzeld el a dolgot, mintha egy trainer ( az a trainer akikkel a céges fejlesztőkön találkozol) állandóan ottlenne egy cégnél. Segít hogy te hatékonyabban és motiváltabban dolgozz. Minden nap csinál egy meetinget reggel és este és átbeszélitek a napot. Napközben pedig különböző fejlesztőprojekteket dolgoz ki a hatékonyság növelése érdekében.


Álommelónak tűnik , mi? Az is de nehéz bekerülni. Kell először is egy scrum master végzettség ami egy okj szerű tanfolyam, úgy hallottam ismerőstől hogy ez többszázezer forint. Másodszor pedig sima scrum mastereket ritkán alkalmaznak, az olyanokat szeretik akiknek 2-3 vagy több éves tapasztalata van pénzügyi, IT, esetleg sales területen. Jellemzően ezek a típusú cégek alkalmaznak scrum mastert ugyanis. Tehát ne csak motiváljon az illető de lásson is bele a folyamatokban.


Az én személyes véleményem, hogy ez egy nettó bullshit foglalkozás. A hozzáadott értéke gyakorlatilag majdnem nulla, ezzel szemben a fizetés az egekben van.

2019. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!