Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, miket fogtok...

Ellenzékiek, miket fogtok mesélni majd egyszer az unokáitoknak a Fidesz rezsim korszakáról?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 19:56
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%
#7: Attól fűgg, kik írják majd a történelemkönyveket. Ha olyan történelemhamisítók fogják írni, mint akik anno kifelejtették belőle Trianont, Sztálin bűneit, '56-ot, stb., akkor nem leszek meglepődve...
2019. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%
Milyen unokának??Szerinted csinál gyereket egy ellenzéki ebben az országban?Úgyis csak rabszolga lenne,esetleg migrálna.
2019. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer laktam egy országban amit egy őrült törpe tönkre vágott, de sikerült elhúznom onnan szerencsére. Vigyázz fiam, hogy te ne kerülj arra a helyre soha.
2019. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
29%

# 13/13

Hova sikerült elhúzni, kecskelandba? Húsz év múlva az is más lesz.

2019. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%

Nem tartom valószínűnek, hogy az unokámnak a fideszről fogok részletesen mesélni, szerencsére ennél mesélésre érdemesebb impulzusok is érnek.


Ettől független a jelenlegi élethelyzetemből kiindulva azt, hogy sajnos azt az országot, ahol születtem és felnőttem a politikusok tönkrevágták, ennek köszönhetően az én gyerekeim már egy másik országban nőttek fel.

2019. júl. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
55%

Aha, és az egykulcsos mellett, más járulékot, adót nem is fizetsz?

Na a bérek is jól megduplázódtak. Csak valamiért elfelejtik hozzátenni, hogy bruttóban!

2019. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
46%
Majd mesélek nekik a sötét időkről amikor ostoba, műveletlen tahó prolik irányították az országot
2019. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
37%
A sok egyszerű ember sivalkodott a gyakorin minden egyes nap és szidták a kormányt. Ja és lepontozták a Fideszeseket.
2019. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom elképzelni a szituációt.

Amikor nyolc éves unoka meglátogatja a nagypapát, nem tudom elképzelni, hogy utóbbi erről meséljen az unokának.


"- Nagypapi, nézd! Ugye milyen szép házat rajzoltam?

- Áh, a fideszes mocskoknak voltak szép házaik.

- De... Kati néni szerint nagyon ügyes vagyok.

- Bezzeg, ha akkor lett volna fiatal, mint én! Éhbérért dicsérgette volna a rajzaidat!

- Te éheztél???

- Nem, de csak mert kijátszottam a rendszert! Fú, fú! Olyan tüntetésekre mentem, el se hinnéd.

- Akkor nem tetszik a rajzom?

- Ha Orbán nem lett volna, ennél a firkánál is szebb és nagyobb házban laknék most."

2019. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
24%

#10 "Csökkenő adók"

Te melyik országban élsz? Vagy mihez viszonyítasz? Ilyet leírni akkor amikor a magyar történelemben a valaha volt legmagasabb és legtöbb féle adót fizeti az egyszerű ember, a pofátlanság (vagy épp a tudatlanság?) magasiskolája. De a többi is baromság. Olyan biztonságos ez az ország, hogy itt gyűlik össze a fél világ politikusbűnöző (Gruevszki stb.) meg oligarcha söpredéke, gyilkosok, maffiózók, milliárdos sikkasztók mászkálnak szabadlábon mert Fideszes érdekeltségekhez tartoznak, a kisebbségi bűnözés tabu és senki nem foglalkozik vele, mert a kormány egyik fontos szavazóbázisa, soroljam? ja tudom, nektek egy a fontos, hogy az Andersen-mesékből előbújt migráncsok nincsenek az országban. A helyükben én se jönnék ide az tény...

2019. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!