Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen polgármesterből lesz...

Milyen polgármesterből lesz több az októberi választáson? Jobbikos vagy Mi Hazánkos polgármesterből?

Figyelt kérdés
Melyik településen erősebb a Jobbik?
2019. szept. 6. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyanannyi. Nulla.
2019. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mihazánkosból szerintem több lesz. A Jobbikra már az uniós választásokon is csak azok szavaztak, akiknek mindegy, csak ne a Fidesz legyen. Azok pedig mostanra valószínűleg átpártoltak a Momentumhoz vagy a DK-hoz, mert azok a legerősebb "ellenzéki" pártok.

Toroczkait biztosan újraválasztják, de máshol is számítok jó eredményekre, ahol az embereknek elegük van a cigánybűnözésből.

2019. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem létező dologból hogy lenne elegük az embereknek? Vagy ennyire hatásos a szélsőjobbos propaganda?


[link]

2019. szept. 6. 09:01
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Városokba biztos nem, falukba már sok a (cenzúra) és ezért ott a fidesz nyer. Ásotthalom megmarad , de kb. ennyi. Én pl. életembe elöszőr (21 vagyok) fogok szavazni baloldalira, mert ismerem meg ő az egyetlen akitől fél a fidesz.
2019. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 Ha szerinted nem létezik cigánybűnözés, akkor nálad vált be nagyon a szélsőséges propaganda.
2019. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy korábban hithű Jobbikos szavazónak két lehetősége maradt.

Jobbikra ugyi nem ikszel. MHval az a bajuk, azok is benne vannak, akik hagyták, hogy a Vona szétzüllessze a cukiságával és néppártosodásával a pártot. Baloldara még akkor sem szavaz ha élete múlik tőle.

Ezért vagy el sem megy szavazni, vagy a fideszre ikszel.

Ha az ellenzéki összefosást vagyis összefogást nézzük, akkor könnyű belátni, több olyan jobbikos polgármester lesz akik más balliberális oldal ( ez annyira nevetséges és szánalmas ) támogatását élvezik, mint Mi Hazánkos.

Én bízok benne, sokkal több fideszes lesz, mert ez az ellenzék még egy önkormányzati képviselő helyet sem érdemel meg! Nem kormányt, ellenzéket kell váltai!

Nemzeti Radikálisként mondom, korábbi balliberális oldalon legalább politikusok voltak, nem bohócok. Kovács, Horn, Kuncze, Lendvai és sorolhatnám, ma már csak ilyen Fekete-Györ, Gulyás, Kunhalmi, Bangóné, Jakab péter stb vannak.

2019. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
#6 Egy volt jobbikos, ha valóban szereti a hazáját, nem szavazhat a Fideszre. Ugyanis annak ugyanazok a gazdái, mint a "balliberális" oldalnak, illetve most már a Jobbiknak is, ők pedig a magyar nemzet ellenségei. Akinek a Jobbikban gerince volt, azt kizárták vagy kilépett, és már a Mi Hazánkban politizál.
2019. szept. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 7 Tudod te kik is alkotják a Mi Hazánk gerincét? Ők is ugy ugy elárulták a Nemzeti Radikalizmust és cserbenhagyták a szavazóikat, hisz vétkesek közt cinkos aki néma.


Ezért irtam, vagy a fideszre szavaznak bosszúból és, hogy akik ellen korábban voltak, azaz a balliberális oldal a lyobikal kiegészülve, minél kevesebb szavazatot kapjon, vagy el sem mennek.

Én azt javaslom, inkább húzzák be azt a fránya ikszet a fidesznek, hogy ez az ellenzék kapjon még pofonokat.

2019. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 Pont hogy azok alkotják a Mi Hazánk gerincét, akik soha nem árulták el a nemzetet vagy a szavazóikat, és mindig kitartottak a nézeteik mellett. A Jobbik nem, ezért kellett azt elhagyniuk. A Fideszről nem is beszélve, 1990 körül még az SZDSZ-hez hasonló szélsőliberális párt volt az is (igazából most is, csak most mást kell mondaniuk a szavazatokért).
2019. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én arról beszélek, hogy azok alkotják az MH gerincét, akik hagyták , hogy a Nemzeti Radikalizmust vonáék kicsinálják, azaz innentől kezdve nem más mint a hatalom és a pénz megtartása.
2019. szept. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!