Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Rálehet bízni jó lelkiismerett...

Rálehet bízni jó lelkiismerettel egy ilyen emberre az ország kormányzását?

Figyelt kérdés
[link]

2019. okt. 25. 21:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

#5 jaj ne vergődjél már degenált leninfiú. Csak pazarlod a biteket, mert még azért is kár.

Dolfi bácsinak pár dologban azért igaza volt: a vörösökkel kapcsolatban.

2019. okt. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#9 Nosza, igazold amit mondasz! Mert 2010 óta folyamatosan emelkedik az egészségügyre szánt pénz mennyisége! nem kellene mindig hazudni!

[link]

[link]

Hisztiztek állandóan hogy a költségvetés hány %-a, közben meg laposakat hallgattok arról, hogy bizony, ma az ország költségvetése sokkal nagyobb összegből gazdálkodik. Akkor is sokkal több pénzt költenek az egészségügyre ha az az össz kiadás kisebb százaléka.

2019. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

#12 Amikor érv nincs és te magad is tudod hogy a másiknak van igaza - akkor jön a személyeskedés és a mocskolódás.

Nagyon égő ám, amikor te magad mutatod meg hogy mennyire kínlódsz már.

2019. okt. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

A lőtéri kutyát sem érdekli hogy mennyit mutat a statisztika, ha egyszerűen nem elég a normális működéshez!

Ha te leesel egy 40 méteres szakadékba, és valaki ki akar menteni egy 30 méteres kötéllel, amit Orbán még megtold 5 méterrel, az még sz@rt sem ér, mert attól még ott döglesz meg a mélyben!

2019. okt. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#14 Értem. Szóval a hazugság az mehet, hamis állításokat, kamut lehet leírni, de amikor a valóság kerül leírásra, akkor AZON meg fel vagy háborodva. Miért is?

Nem kellene a VALÓSÁG pontos ismeretéhez éppen a valóságot leírni? Hogy most sokkal többet fordítanak az egészségügyre, most végre valóban tesznek is valamit - csak ez még mindig kevés?

Nem gondolod hogy akkor lehet megoldani a helyzetet ha a valóságot ismered meg és igenis kimondod ha valami hazugság? Hogy ha meghagyod azt hogy most kevesebbet költenek az egészségügyre akkor megvezeted vele az embereket és rossz döntéseket hoznak utána? Hogy elhiszik azoknak akik most (is) hazudnak, hogy ők majd jobban fogják csinálni - mikor a valóság az, hogy a mostani több pénz azért nem elég és azért nem fedezi amit kell mert ŐK előtte semennyit nem tettek az egészségügy fejlesztéséért?

2019. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Életemben először érzem azt, hogy nem találom a helyem az országban, amelybe születtem, és az állampolgárságomban, amely egész életemben fontos volt nekem. Szomorúsággal figyeltem, ahogy a közszolgáink cserben hagynak minket, ahogy elérték, hogy a bigottság, a rosszindulat és a gúnyolódás legyen az eszköze az közéletnek.

Mindezt nem én mondtam, de teljes mértékben igaznak találom.

2019. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!