Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarországon melyik párt...

Magyarországon melyik párt áll legközelebb az anarchista eszméhez?

Figyelt kérdés

2020. jan. 14. 21:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi lehagytam hogy tudom hogy a Kalózárt létezik a nyugaton, de az itt már nem is biztos hogy an, ha van is nagyon apró.
2020. jan. 14. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
A kutyás
2020. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Momentum, Párbeszéd. DK. Anarchista, magyarellenes liberálfasiszta formációk.
2020. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek, szerintem az inkább pacifista de vannak benne anarchista vonások. Másodiknak kérlek nem szubjektí véleményeket írjatok mert ennyi erővel mindenki szemszögéből az összeset el lehetne mondani mindennek.
2020. jan. 15. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Te most vagy egy béna troll vagy, vagy végtelenül ostoba. Habár az első maga után vonza az utóbbit is.
2020. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Juliusz48 ***** válasza:
100%
A kérdés felvetés hibás. Valószínűleg egyik sem konkrétan anarchista de bele kell gondolnia következményekbe. Bízhatunk abban pl. Gyurcsány úgy tettünk mintha vezetnénk képessége, az MSZP aki az elmúlt 20 évben nem tudott saját miniszterelnököt indítani választáson, a Momentum Cseh Katkás abortuszszemlélete mennyire nem vezet alapból az anarchia felé? Vagy a migránsbefogadás milyen irányba tolná a társadalmat, mikor az 500 évvel korábban keletről érkezőkkel sem tud Európa mit kezdeni velünk együtt, pedig mindenük a felzárkóztatási program, és a vallási ellentétek sem feszítik az kereteket. Miközben az európán belüli áttelepítések eredményeztek normális a megoldásokat úgy, hogy a kultúrát nem erőszakolták meg, és a nyelvet is elsajátították a nemzetiségek.
2020. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!