Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbközép és nemzeti radikális...

Jobbközép és nemzeti radikális szavazók mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
A napokban egy közvélemény kutatásban lehetett olvasni ,hogy csökkent a fidesz támogatottsága de az ellenzéké nem nőtt. Szerintem ez azért van mert valahogy a pártokat nem érdekel kb 8-900ezer olyan jobbközép szavazó akiknek elege lett ugyan a fideszből de a jobbikra sem szavaznak többet mert összeálltak azokkal akik ellen 2003ban megalakultak. A mi hazànk meg már lehet túl szélsőséges...az a baj ,hogy a fidesznek nincs jobbközép alternatívája. Mondjuk mit is várunk, Orbán az akkori liberálisok lelkes támogatásával elintézte az fkgp-t meg valamennyire az mdf-et is. Ha nem lesz választási lehetőség nagyon sokan nem fognak szavazni menni mert érthető módon ragaszkodnak hozzá ,hogy se Gyurcsány se Orbán. A másik ,hogy ma Jakab Péter lett a jobbik új elnöke, sokan nem örülnek ennek és érhető módon mocskolják a pártot azért mert azt gondolják ,hogy így még jobban összefekszik majd gyurcsányékkal, olvastam olyan kommentet is ,h nem is az a baj ,h zsidó származású hanem ,hogy elárulta jobbik eredeti célját. Viszont kurucon is több hozzászólásban lehetett régebben olvasni ,h a mi hazánk valszeg egy rétegpárt marad ugyanakkor viszont akik ezt írták ugyanúgy rosszul voltak amikor a jobbik néppártosodásáról szó, így viszont akkor mondjuk ha lenne egy párt ami jobbközépről indul azt lehet(ne) támogatni ha hiteles lenne? Akkor is ha nincs annyira a jobb oldalon? Ezen kívül, sokszor mondják ,h Vonának nem kellett volna elindulnia a néppártosodás útján de akkor meg ,hogy sosem tudta volna a jobbik a táborát növelni jobban. Toroczkai az MHM létrehozása óta mondja ,hogy elárulták az eredeti elveiket (Mármint a jobbik akkor) mégis ha nyernek valszeg jó lett volna neki a néppártos jobbikban valami miniszternek lenni. Itt még pl azt nyilatkozta ,hogyha ő lesz az elnök és nem Sneider akkor is marad néppárt a jobbik. ( [link] Ha valaki végig olvasta ezt köszi és kíváncsi lennék a részletes véleményére.

2020. jan. 25. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Xd
2020. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Széljobberként mondom hogy megvetem a fideszt, hányok a Jobbiktól és nem szeretem a Mi Tanyánkat. Teljesen kiábrándultam az egész politikából.
2020. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Egyszer aztán hallottunk egy igen nagy csodát

Úgy elverték az Orbánt mint lónak a f**zát

Bevitték őt a kórházba de ott pórul járt

Mert évek óta szünetel a betegellátás

Állotorvohoz kísérték gyorsan az Orbánt

De az orvos nem látott még ekkora marhát

Adott neki szénát, vizet s halkan így felelt:

"Nem beszélni magyar, Szíriában született" "

2020. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. A Mi hazánkkal neked személy szerint mi a problémád?
2020. jan. 26. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
1.! Színvonalas komment kösz szépen...
2020. jan. 26. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es!


Úgy vagy te "szélsőjobber". mint ahogy én büdös kommunista"

2020. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Jobbiknak vége lett amikor Vona Gábor lemondott. Ő egy olyan politikus volt akiben megtudtam bízni. Legalábbis abban, hogy ő maga komolyan gondolja és el is hiszi amiket mond. Vona Gábor egy valódi államférfi.


A Mi Hazánk nem csak az a baj, hogy túl szélsőségesek, hanem az, hogy képtelenség őket komolyan venni, Torockait is bele értve. Néha komolyan arra gondolok, hogy ez tényleg elhiszi amiket össze hord, vagy csak eljátssza?


Persze hogy nincs jobboldali alternatívája a Fidesznek, a Jobbik képtelen bármit is önállóan elérni Vona nélkül, ez már bebizonyosodott, a Mi Hazánkot pedig annyira lehet csak komolyan venni mint a Kétfarkú Kutya pártot.

2020. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!