Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi hazánk ifjairól van valakin...

Mi hazánk ifjairól van valakinek tapasztalata? Pontosan mit jelent taggá válni?

Figyelt kérdés
Az èrdekelne, hogy van-e bármi kötelezettség? Mondjuk minimum ennyi rendezvènyre el kell menned, rèszt kell venned programokon stb... Èpp èrettsègi èvèben vagyok, nincs túl sok időm. A nemzeti ünnepeken amúgyis sokszor ott vagyok, az ezen felüliekre gondolok. Ès pontosan hogy megy a felvètel? Van valami felvèteli teszt, vagy beszèlgetès, ami alapján eldöntik, hogy csatlakozhatsz-e? A neten is rákerestem, de ezekről nem találtam semmit. Pedig instán ès youtuben is követem őket. Illetve mit szoktak egèsz pontosan csinálni így együtt? Alapvetően tetszik a párt, az irány amit kèpvisel, mèg fiatal vagyok, 19, budapesti, szívesen lennék egy ilyen közössèg tagja, de nem tudom, mire számíthatok pontosan. (Lègyszi csak normális válaszokat, aki elkezdi szidni őket, fasisztázni, nácizni, azt lepontozom ès jelentem, de normális , valódi kritika az jöhet, az igazságot szeretnèm hallani)

2020. márc. 4. 09:58
 1/3 Molyember ***** válasza:
41%

Gyakorlatilag az összes LMBTQ-rendezvényen megjelennek. Nem hiszem, hogy kötelező, szerintem szabad akaratukból teszik. :)

Ne vedd ennyire komolyan, a Fidesz hozta létre, és tartja életben őket, így valószínűleg mindenkinek örülnek, aki valamiért komolyan veszi őket.

2020. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel és belépés előtt majd minden ilyesmit meg tudsz érdeklődni. Vagy biztos van valami elérhetőségük, írj nekik emailt hogy csatlakozni szeretnél, de előtte érdeklődnél pár dologról.
2020. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
72%

Nem tudom,hogy még aktuális e,de itt van egy link:

[link]

Itt találni fogsz egy email címet,ott megfogalmazhatod a kérdéseid, szerintem választ fogsz kapni. Sok sikert,a legjobb párt!!!!

2020. ápr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!