Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Táncsics radikális balpárt...

A Táncsics radikális balpárt jól látaja hogy a kapitalistáknak fontosabb a tőzsde min az emberélet?

Figyelt kérdés

A hírhes Táncsics radikális balpárt szerint kezd teretnyerni a kapitalista animizmus,azaz a tőzsde és a pénz élőlényként való kezelése.


Link: [link]


Igaza van a Táncsics radikális balpárt ebben a témában?



2020. márc. 11. 01:44
 1/7 Molyember ***** válasza:
100%
"Híres" :D
2020. márc. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Híres az egyész országban,ha kimondod hogy "Táncsics radikális balpárt „egyből értik ki vagy.
2020. márc. 11. 02:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudni, hogy a kapitalistáknak mi a fontosabb, de a komcsikból lett kapitalistáknak fontosabb a tőzsde a MÁSOK életénél.

A sajátjuknál nem!

2020. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom, én Kínából kiindulva pont hogy fordítva latom, hónapokig titkoltak a vírus létezését és csak akkor lett felhypolva amikor már komoly volt a gond
2020. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

híres :D

ha nem írnál ki minden másnap velük egy kérdést, azt se tudnám, hogy léteznek... ez valami bizzarr bújtatott reklám?

2020. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Híres az egyész országban,ha kimondod hogy "Táncsics radikális balpárt „egyből értik ki vagy."

De ez után kapsz akkora sallert, hogy egyből el is felejted.

Híres, hát ja. Sanszos, hogy ezért veri az eget a támogatottsága.

Figyelj csak, Vecsést tudjátok hol van? Vagy a Nyugati + 100m a ismeretségetek határa?

2020. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Én kapitalisták helyett liberálisokat mondanék...
2020. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!