Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyire fontos az ISZOM-ban...

Kisbaj kérdése:

Mennyire fontos az ISZOM-ban a baloldaliság? Szanyi Tibor mozgalmának tagjai balosok egyáltalán?

Figyelt kérdés
2020. máj. 1. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
ez mi? nem ismerem... valami kocsmai fellángolás?
2020. máj. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy Szanyi az MSZP-n belül a baloldali szárnyhoz tartozott, szóval valószínűleg eléggé.
2020. máj. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alkoholizmus fontosabb.
2020. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A fülébe súgod, hogy Lenin, és ha feláll neki, akkor lipsi. Nem olyan bonyolult.
2020. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Az egész lényege az, hogy Szanyi korábban bruttó 9 ezer (nettó 7 ezer) euró fizetést kapott EU parlamenti képviselőként, meg még havi 25,5 ezer eurót stábtagok fizetésére (elvben szakértőkre, gyakorlatban párton belül saját klikkje) , meg még utazásra is havi 4500 eurót, szállásra napi 300-at (bárhova utazhat a hónap minden napján úgy, hogy ott papíron EU képviselői munkáját látja el).


[link]

[link]


Tőle ezt elvette a pártja azzal, hogy listán tuti nem befutó helyre tették, azaz kicsinálták.


Kénytelen lett tehát vállalkozni, ő a politikában rutinos öreg, ezért ezzel akar pénzt keresni. Szerintem sikeres lesz a vállalkozása, nem csak a hivatalos támogatásokra számítanak, hanem nem hivatalos pénzek is fognak hozzájuk menni a NER-ből, hogy a szocikat minél jobban gyengítsék.

2020. máj. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor hallottam utoljára róluk, mikor létrejöttek, szerintem egy így is marad.
2020. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most vo,t az ATV-ben jól pörgette
2020. máj. 9. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!