Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért idiótáznak le az emberek...

Miért idiótáznak le az emberek amiért tele van trágár, Fidesz KDNP-t és vezetőit szidó zenékkel a telefonom és miért fáj másoknak ha ezt szeretem hallgatni?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Mikor meg tudják az emberek, hogy miket hallgatok szó szerint lehülyéznek. A korosztályom az csak röhög rajta és gratulál amiért ilyen szinten ragadtam le. Az idősebbek pedig szó szerint megvetnek miatta. Ennek mi az oka? Miért baj az ha nekem ilyen az ízlésvilágom? Imádom a politikát, tisztában vagyok vele, hogy melyik pártot támogatom és miért. Nagyjából képben is vagyok, hogy miről énekelnek ezekben a dalokban (mindjárt linkelek néhányat). Tehát nem csak azért hallgatom ezeket mert tetszik a dallama, hanem tiszta szívemből szólnak néha a verssorok. Miért baj ez egyes embereknek?

2020. máj. 4. 17:13
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2020. máj. 4. 17:15
 2/15 A kérdező kommentje:
Többet is hallgatok, ezek csak példák
2020. máj. 4. 17:15
 3/15 A kérdező kommentje:

[link]


Bocs, ezt akartam utolsónak küldeni. Véletlenül 2x küldtem ugyanazt

2020. máj. 4. 17:24
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha 19 évesen olyan elvakult politikamániás vagy, hogy a zenehallgatási szokásaidat a politika határozza meg, akkor miért csodálkozol, hogy ilyet mondanak? Ez olyan, mint amikor a 90 éves nénik összeverekednek azon, hogy ki érintse meg a kedves politikusukat egy gyűlésen vagy ilyesmin.
2020. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Egyetértek az előttem "szólóval". Nem normális, hogy 19 évesen ennyire a politika körül forogjon az érdeklődési köröd. Sejtem, hogy más is érdekel, de 19 évesen vannak fontosabb, érdekesebb dolgok is az éltben. A politika nem egymás gyűlöléséből kellene, hogy álljon. Ha ennyire érdekel a politika és imádod, el tudnád mondani a XX.sz-i magyar történelmet, a politikai pártokat, miniszterelnököket, ki mit képviselt? Vagy csak a mai "politika" (azaz a gyűlölködés, egymás ellen uszítás, kiabálás, propaganda) érdekel? Akkor téged nem a politika érdekel, el vagy tévedve.
2020. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tartalom miatt hanem inkább az miatt hogy hangosan halgatod az utcán? Máskülömben honnan tudnák mások hogy mit hallgatsz. Én pofán is bsználak a telefonoddal ha mellettem üvöltene. Vegyél fülhalgatót nem drága
2020. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha ez az egyetlen örömöd az életben.
2020. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

1. Én akkor is leidiótázlak, ha valami minőségi zenét hallgatsz, de túl hangosan teszed. A fülhallgató azért van, hogy csak te halld, mást ne zavarj vele.

2. A trágárság nem pálya. Akik nem képesek kulturáltan kifejezni magukat, azok saját magukat minősítik.

3. Az oké, hogy utálod a Fideszt (nélküled is röhögve nyerik a választásokat), de melyik pártot támogatod?

2020. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

"de melyik pártot támogatod?"


A balliberált szektához tartozik és a gyűlölet már kórosan átmosta a fejét. Ilyen az árokásás, a fidesz jobbágy szekta és a ballib mártir szekta elemi erővel gyűlölik egymást és a propaganda meg uszítás a buta emberekre nagyon hatásos.

2020. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
A kis rebel...nem baj,majd elmúlik 😁
2020. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!