Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A szorongásomat okozhatja a...

A szorongásomat okozhatja a magyar politikai rendszer változása vagy valami más van a dologban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagyon érdeklődő a politika iránt, nem járok tüntetni, nem nézek direkt politikai műsorokat, de híreket azt olvasok. Az elmúlt években sok mindent úgy érzem drasztikusan változott, pl. látom a környezetemen a változást, hogy mindenki életébe így vagy úgy de belepiszkált a politika, pl. megváltozott a vállalkozási környezet (trafik törvény, földek kihirdetése eladás előtt, könyvkiadás előtt adatok kötelező leadása, közérdekű adatok kikérése csak sok pénzért és még sorolhatnám.)akkor a folyton kiszálló rendőrség a legkisebb kritikákra, még a diákokhoz is, akkor a kedvenc hírportálomon beszüntették a kommentszekciót és még sorolhatnám. Egyértelműen szorongok amikor ezek az eszembe jutnak.Félelem van bennem. Sosem akartam részt venni a politikában és nem is fogok,csak hétköznapi ember vagyok, mégis szarul érzem magam. Szerintetek ez normális vagy csak túltolom? Más is van így?

2020. máj. 14. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Túltolod.

Ahhoz képest, hogy nem érdekel a politika, csupa olyan dolgot írsz, amiről alig hallottam, pedig nézegettem a híreket.

A facén van egy csoporton, bizonyos képek gyűjteménye.

Ott is töltöm a kommentek nagy részét, mert primitív gyalázkodások, és üres beszólogatások.

Ezen is aggódsz?

Relax.

2020. máj. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az igazán súlyos szorongásnak valami mélyebb, személyes oka van. Addig örülj, amíg azt nem tapasztalod meg.
2020. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!