Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi hazánkosok! Ha nem lenne a...

Mi hazánkosok! Ha nem lenne a Mi hazánk melyik párttal szimpatizálnál?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Jobbik
LMP
Momentum
MSZP
DK
Párbeszéd
Munkáspárt
MKKP
Magyar Liberális Párt
42 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Akkor létre hoznám a Mi hazánkot....
2020. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

#1es vagyok


Tudom a kérdés az volt, hogy ha nem lenne, akkor melyikkel szimpatizálnék... Ez most így elég nehéz... De ha most megszűnne, akkor semelyik párttal nem szimpatizálnék.

Ha meg nem létezne (nem is létezett) akkor fogalmam sincs mivel-létezik és velük szimpatizálok...


"Ez olyan mintha megkérdeznéd, hogy ha a kedvenc színed a lila, de az nem létezne, akkor melyik szín lenne a kedvenced?"

2020. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Persze,hogy a fudesz, hiszen a kettő ugyanaz.
2020. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Hm, hmmm. Ez aztán a fogós kérdés....
2020. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyik pártnak sem vagyok a szimpatizánsa, de egy valamit nem értek, tényleg minden a szavazatokról szól, és azokért mindent el kell követni? Pl az egyházak (bármelyik) támogatása állami pénzből. Ezt totál elítélem. Szóval olyan pártra, aki sajnos nem létezik, aki a magyar emberek érdekeit nézi, nem pedig a sajátját...
2020. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha nem lenne a kis fidesz az biztos.
2021. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!