Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vannak még olyan lelkes...

Vannak még olyan lelkes emberek, akik hisznek abban, hogy egy új párt, mozgalom segítségével, boldog életet teremthetünk Magyarországon a többség számára?

Figyelt kérdés
Többször igyekeztem ezt a célt megkísérlő embereket találni, akikkel közösen, ha más nem legalább ötlet szintjén elbeszélgetnénk arról, hogy mit lehetne jobban csinálni.

2020. aug. 10. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Majd 10-20 év múlva, amikor a jelenlegiek kihalnak végre. ;)
2020. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha a pártokon múlik, hogy boldog vagy-e inkább nem mondok semmit.
2020. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mivel jelenleg pártrendszerben élünk az emberek többségének a boldogságát sajnos igenis az aktuális kormány határozza meg.

Lehet, hogy neked sikerült kiszakadnod ezen befolyás alól és nem érdekel a többség jóléte, de engem igen, és hidd el, hogy még vagyunk egypáran. Egyébként akár meg is oszthatnád a tapasztalataidat kritika helyett.

2020. aug. 10. 18:34
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Hát nekem van ilyen,csak az a baj,hogy ott van a deep state,akit senki nem választott meg.Akik beleütik az orrukat a nemzetállamok dolgaiba.Mikor a Mi Hazánk Mozgalom terveiről,céljairól olvastam,akkor mondtam azt magamban,ez az,ami nekem kell,sőt akkor menne a dolga legjobban a magyaroknak,ha ők lenbének kormányon.Magyarország végre magyar ország lehetne,viszont egyúttal tüske lennénk a globális elit szemébe.Gondolom Toroczkaiéket kikiàltanák diktátornak,és jönnének minket "felszabadítani"
2020. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem hallgatsz te véletlenül Drábikot? :)

Nekem nagyon szimpatikus a kisöreg és nagyon jó rálátással rendelkezik.

2020. aug. 10. 18:38
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Az emberek boldogsága nem függ a partoktól. A jóletük is csak mertekkel.

A joléttől megint csak nem függ a boldogság.

Magyarországon objektíven nem sokminden indokolja ezeket az egymasnak feszülő indulatokat.

Nagyon irtacionalisnak tartom.

2020. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ó nagy zen mester taníts még!
2020. aug. 10. 18:55
 8/20 anonim ***** válasza:
26%

Rád is fér.

Felejtsd el a politikát, ne is olvas híreket. Minnél inkább nem vagy képben annal jobb.

Koncertálja a sajat életedre, akiket szeretsz, amit élvezel csinál. Legyen célod es tegyél erte.

Garantálom hogy boldogabb leszel!

2020. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez a közhely puffogtatás minden alap nélkül inkább csak bosszantó. Egyébként "olvass" a helyes ragozás.

Ha elmondanád, hogy te miben találtad meg a boldogságodat a téged körülvevő világon kívül még értelme is lenne a dolognak.

2020. aug. 10. 19:13
 10/20 anonim ***** válasza:
26%

Inkább az röhely hogy a politikatól teszed függővé az életed.

Éretlenség. Sírhatsz és vádolhatsz másokat, vagy megprobálhatod élni az életed.

Gondolom fiatal vagy.


Ha belül nem tudod elrendezni a dolgokat, külső dologtól hiába teszed függővé, ertelmet nem fog adni az életednek.


Gondolkozz el azon amit javasoltam mert a te életed te irányítod, nem a politikusok.


Telefonról írok.

2020. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!