Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért fiókpárt a Mi Hazánk...

Miért fiókpárt a Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés

Szerinted, fiókpárt?


Mindig ezt hallom/ olvasom... De érveket soha nem láttam, hallottam amivel ezt az állítást alátámasztották volna.



2020. aug. 18. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A Toroczkai megmondta a cigány kérdés veszélyes kérdés és igen is foglalkozni kell velük pláne, hogy egyre többen vannak.
2021. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%

A moslékkoalíció szerint az az ellenzéki, aki semelyik Fidesz intézkedéssel sem ért egyet. Függetlenül attól, hogy a népnek az az előnyére vagy hátrányára válik.

Aki nem így cselekszik, az fideszes.

Ha valaki nem szemellenzővel alkot véleményt az fideszes.

Az a politikájuk, hogy minden fideszes döntést rossznak kell beállítani. Az emberekkel el kell hitetni, hogy itt minden milyen rossz. Az nem baj, ha emiatt szarul érzik magukat, felidegesítik őket. De ők majd mindent olyan jól tudnának csinálni 2022-től. Csak a hatalom számít nekik. Sz@rnak ők a választókra.

2021. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MolotovPunk ***** válasza:
61%
A fidesz mikor ellenzékben volt,hányszor értett egyet az MSZP-vel?Lehet sorolni...Én úgy emlékszem,hogy állandóan csak kivonulgattak a parlamentből.Nagyrészt pont a fidesznek volt köszönhető az,hogy kettészakadt politikailag az ország.Miép,MDF,Kisgazdák.Mi is lett velük?Nincs is igazi jobboldali párt már.Kirakat az egész,semmi más.
2021. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!