Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most hogy a Fidesznek nem...

Most hogy a Fidesznek nem sikerült megtrollkodnia az ellenzéki összefogást Puzsér és Berki indításával Októberben így lehet bevetik az atombombát Toroczkai és Thürmer Gyula indításával 2022-ben?

Figyelt kérdés

#Fidesz, téglák az ellenzékben
2020. aug. 31. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mi van?

Szerintem ne igyál ma már többet!

2020. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy sima kérdés volt.Ha nem tudtad értelmezni te ittál. Különben nem egyből ez jutott volna eszedbe.
2020. aug. 31. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ennek a kérdésnek így semmi értelme.
2020. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Thürmer meg Toroczkai mint atombomba? Mondjuk onnan nézve lehetséges.
2020. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Thürmer eddig is mindig indult, szóval nem tudom ez miben lenne másabb.
2020. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem valami ütősebb meglepetés lesz. Előtúrják valahonnan Anettkát és bevetik a salalaromale Győzikét, beraknak mögéjük valami kamupártot és elhíresztelik, hogy benne vannak az összefogásban, bejátszák a cirkuszi zenét, legutóbb is hogy bejött ez a stratégia.
2020. szept. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Szeretnél te negyed annyira erkölcsös és őszinte, feddhetetlen lenni, mint Puzsér Róbert. Őt nem a Fidesz indította, ők Gyurcsányt szokták, hogy elriasszák az ellenzékre szavazástól a bizonytalanokat.


Puzsér Róbert azért indult, hogy mindkét korrupt oldalt, a kormányt és az álellenzéket is kihívja, mert szerinte a kettő ugyanolyan rossz.

És ezért indították direkt ellene Berkit, hogy így lehessen őket emlegetni, hogy "Puzsér és Berki", hogy egy buta celebnek lehessen beállítani egy független értelmiségit.

2020. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Puzsér Róbert nem volt kamujelölt, csak Berki. Ő még annyi szavazatot sem tudott szerezni, amennyi ajánlást kell összeszedni. A Mi Hazánk sem kamupárt, hiszen parlamenti bejutásra esélyesek és nagyonis folytatnak valódi politikai tevékenységet. Thürmer pártjával már vannak kétségeim, de szerintem ők is komolyan veszik a választáson indulást.
2021. ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!