Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Táncsics radikális balpárt...

A Táncsics radikális balpárt indít jelöltet a tiszaújvárosi időközi választáson?

Figyelt kérdés

Szerintem a dicső Táncsics radikális balpártnak nem szabad hagyni hogy az álbaloldali nyerjen,és ezért egy erős jelöltet kellene indítani a fasiszta jobbik ellen.



A hős proletár Táncsics radikális balpárt indít jelöltet a jobbik ellen?



2020. szept. 1. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon hiányoztál a Balpártos kérdéseiddel együtt!!!!
2020. szept. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

(Nem vagyok se jobbikos, se táncsicsos, centrista tiszaújvárosi vagyok)

"álbaloldali"

Nem állította magáról, hogy baloldali. Tegnap kaptuk meg a szórólapot, jobbikos nős keresztényként mutatkozik be, nem baloldaliként, márpedig az álbaloldali azt jelenti, hogy baloldalinak mondja magát, de közben nem az.

"fasiszta jobbik"

A Jobbik már rég néppártosodott és jobbközépre tolódott, távol állnak a fasizmustól. A náci tag-et indokolatlannak érzem.

A valasztas.hu adatbázisa szerint még Bíró László sincs nyilvántartásba véve, csak Dr. Koncz Zsófia (Fidesz) és Tóth Ádám (független). [link]

Egy pici pártról van szó, nincs hír arról, hogy a Táncsics Radikális Balpárt indítana valakit. Valószínűleg a válasz "nem". Kicsit zavarnak már a Táncsics pártról szóló kérdések.

2020. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Táncos Radikális Balláb programja: Legyen tánc Tiszaújvárosban is, meg hogy jó legyen, nem tudom mibe, meg ami eddig is volt, 4 vagy 5 éve.

https://www.youtube.com/watch?v=Boa7_tO4bV4

:)

2020. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog indítani!
2020. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megitn belehúzol a táncsicsozásba is?
2020. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!