Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy miniszterelnöknek mi...

Egy miniszterelnöknek mi (lenne) a dolga, ha kitörne a világháború?

Figyelt kérdés
Mondjuk dicső Viktorunknak,ha neadjisten kitörne novemberben a III. VH.,és országunk is veszélybe kerülne...,oda állna kardozni,vagy mi?
2010. aug. 6. 23:30
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Aha,akkor irány a Jóreménység foka!!!=)
2010. aug. 7. 01:10
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha van esze minden diplomaciai eszkozt bevetne a semmlegesseg megtartasa veget, de ugye ez MO. esetben bajos lenne NATO tagsag stb. szoval ha mar bele kell menni akkor azonnali sosorzas, atallitani a gazdasagot hadi gazdasagra, befagyasztani a bereket es az arakat. Termeszetesen egy miniszterelnoknek nem kell es nem is allna oda kardozniaz O feladata lenne a stabilitas megorzese es a hatekonysag novelese viktor eseteben nem tudom, hogy lehetne ezeket kivitelezni de biztos, hogy nem O jelkepezi a nemzet egyseget es ez sajnos igaz az osszes politikusra habi eseten pedig ez lenne szerintem a legfontosabb...
2010. aug. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Na arra leszek kíváncsi, hogy a mi drága új köztársasági elnökünk hogy vezetné a hadsereget. Kiküldené őket vívótőrökkel?:D
2010. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Kiküldené őket vívótőrökkel?:D"



Ez jó volt!!:DDD

2010. aug. 7. 16:42
 15/21 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmetekbe: [link] . És ez csak a hivatlaos, telvagyunk hadianyaggal/tele voltunk. Ha jól tudom a szocializmusban arendszerváltás előtt 100 ezer fős igen jó hadseregünk volt és ugye volt kötelező szolgálat stb.. Szóval csak modernizálni kéne a régi eszközöket és normális hadseregünk lehetne.
2010. aug. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
utolsó:ez tök jó televagyunk fegyverekkel!!tényleg megkéne erősiteni a Honvédséget és akkor valamivel megnyugtatóbb a helyzet!
2010. aug. 7. 23:00
 17/21 anonim válasza:
Figyeljetek! Ha itt kitörne a III.vh akkor úgy beszopnátok ahogy lehet... Ezt azért mondom igy , mert én kárpátaljai vagyok... először is : ahhoz h ne szivjatok, ki kell lépni minden a szarból,tehát Unió, NATO, stb. Talán , de nagyon talán ki tud magának harcolni az ország valamilyst semlegességet... De ennek esélye egyenlő a nullával... Talán fegyvert a kezünkbe, és indulás...na ne röhögtess... Az amit a wikipédián olvasol, honnan tudod, hogy igaz? A lófa**t igaz...az egész egy ku**a nagy propaganda, ami megnyugtatja az olvasókat... Semmi.. Ez az ország, a politika helyzet illetve a vezetés..minden elbukott, már rég, csak senki nem meri bevallani. Ébredjetek magyarok :HAZUGSÁGBAN ÉLTEK
2010. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
utolsó:az elmúlt 8 évben jobban mondva 4 -ben rájöttünk,hogy HAZUG országban élünk!!!!!
2010. aug. 9. 21:44
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hazugságban élés mit sem változott! Csak most más hazudik!
2010. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Azért még korai lenne hazugságot emlegetni..ráér majd 2 év múlva elfilózni rajta!;)
2010. aug. 9. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!