Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen ideológiát vallok és...

Milyen ideológiát vallok és melyik oldalhoz tartozom?

Figyelt kérdés
Röviden rólam: fiatal fiú vagyok, főként magyar felmenőkkel, de vannak más nemzetiségűek is, osztályokból vegyesen vannak a felmenőim között, egyszerre vagyok humán és reál érdeklődésű.

2020. okt. 23. 22:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből semmi nem derül ki rólad, nem, hogy az ideológiái nézeteid!
2020. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te balszelso, kozep, jobboldali lehetsz :) Ritka mint a 0-as vercsoport :D
2020. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Akkor mikről írjak? Miről írjam le a véleményem?
2020. okt. 23. 23:40
 4/35 anonim ***** válasza:
49%

Kisebbségi csoportokkal mit tennél.

Mi a véleményed a környezetvédelemről.

Magyarként az euról, trianonról.

Mi a fontosabb a hagyományok örzése, vagy az új dolgok?

És még 2 millió olyan dolog van amit érint a politika...


Egyáltalán mennyi idős vagy? Szerintem a kérdésed alapján azt sem tudod miről kellene állástfoglalnod... Amugy van egy csomó ilyen teszt is.!

2020. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
100%

Ez töltsd ki, és akkor nagyjából be tudod lőni magad:


[link]

2020. okt. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, ne foglalkozz ezzel. Majd kesobb mergezi ez eleget a lelked. Ezt a politika rovatot se latogasd
2020. okt. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

"Kisebbségi csoportokkal mit tennél."


Attól függ milyen. Például a cigányságot és a zsidóságot asszimilálnám és integrálnám a magyar társadalomba, illetve, ha nem menne másként egyes elemeknek a magyar társadalomba való beillesztése, akkor szegregálnám őket. Például külön iskolákban, ahol a drogos, bűnöző, gazdasági bűnöző vagy alkoholista szüleiktől elszakítva, szigorú neveléssel és oktatással tanítják meg nekik a becsületes élet, a munka, a tanulás és az erkölcsösség fogalmát. Viszont az asszimilálódott, tisztességes például cigányokkal vagy a dolgos zsidókkal nincsen semmi bajom. A migránsokat nem fogadnám be, mivel nem tartom jónak, ha a kultúrák keverednek. Mindenki maradjon a saját hazájában és azt építse, ne menjen máshova, pláne ne teljesen más kultúrájú, vallású, nemzetiségű, nyelvű országba, ami ráadásul nem is a LEGKÖZELEBBI békés ország, ami menekülés esetére a nemzetközi egyezményekben meg van határozva. A szexuális kisebbségeket (például LMBTTQQIAAP+) nem támogatom. Úgy gondolom, nem természetes és normális, az ahogyan élnek. A házasság mindig is férfi és nő között köttetett. Szerintem az a normális, ha egy fiú és egy lány jár és nem az, ha 2 fiú, 2 lány stb. Szerintem a biológiai nemből fakad a társadalmi nem is és a szexualitás is természetesen.


"Mi a véleményed a környezetvédelemről."


Teljes mértékben támogatom. Több állatom is volt és nagyon megszerettem őket, felháborít, ha a TV-ben vagy az interneten állatcsempészetről, állatkínzásról vagy ilyesmiről hallok. Szerintem a 21. század egyik legnagyobb veszélye a globális felmelegedés, a természetpusztítás és a természetszennyezés. Felháborít, amikor azt látom, hogy multivállalatok, a műanyagot (általában vegyesen, a még újrahasznosíthatót és a már használhatatlant) a tonna ezerszeresére öntik az óceánokba és a tengerekbe, meg ássák el, mélyre. Próbálok én is környezettudatosan élni, amennyire csak lehet, mindenben.


"Magyarként az euról, trianonról."


Az Európai Uniót, én így, jelenlegi állapotában nem támogatom. Nem szeretném, ha a magyar törvényeket Strasbourgban hoznák és ha a magyar bűncselekményeket Brüsszelben tárgyalnák meg. Azt sem szeretném, ha rákényszerítenének dolgokat Magyarországra (isztambuli egyezmény, a migránsok befogadása, a melegházasság elismerése, a börtönkörülmények javítása stb.)


Trianon hatalmas tragédia a magyarságnak. Családokat szakítottak szét, egy nemzet jövőjét tették tönkre, a magyarság sorsát pecsételték meg a jövőjére nézve. Fontos, hogy a nemzeti összetartozást hangoztassuk, mivel fontos, hogy a világ lássa, hogy attól még egy vérből való és összetartó a magyarság, hogy saját magával lett határos 1920-ban. Igazságtalanul és jogtalanul lett meghozva. Az elcsatolt területek autonómiáját támogatom, illetve támogatnám, hogy most 100 évvel később vizsgálják felül.


"Mi a fontosabb a hagyományok örzése, vagy az új dolgok"


Is-is. Illetve attól függ, mit értesz ezek alatt. Ha a kapitalizmust, az ID-t és a genderelméletet érted új dolog alatt akkor azt nem támogatom. Viszont ha a természetvédelmet és a digitalizációt akkor támogatom. A hagyományőrzést természetesen támogatom.

2020. okt. 24. 12:19
 8/35 anonim ***** válasza:
Inkább vagy jobbololdai mint bal...
2020. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
De rosszul vagyok attól, amikor látom a multivállalatokat, a tőkéseket és az összes többi pénzes zsákot. Nem szeretem a kapitalizmust, mivel az a dolgozó népet és nemzetet kizsákmányolja. A kapitalizmus, pedig a jobboldali eszmékre jellemző. Akkor én most jobb vagy baloldali vagyok. Nem szeretem ha szabad piacgazdaság van, mivel az a tőkéseknek szabad kezet enged a nép megnyúzására.
2020. okt. 24. 13:32
 10/35 A kérdező kommentje:
Milyen oldal az amelyik társadalmilag jobboldali, szociális, meg gazdasági kérdésekben pedig baloldali? Nem vagyok centrista sem, mint például a Momentum, mert szerintem az az elvek feladásával ér fel. Nem szeretem, ha a cégeknek van nagyobb hatalma a gazdaságban, mint az államnak. Együttérző vagyok a szegényekkel és ellenzem az osztályok ellenségeskedését, oldaltól függetlenül. Én a dolgozó nép és a nemzet összefogását támogatom, függetlenül attól, hogy nemes, paraszt, munkás, értelmiségi, polgár vagy akárki.
2020. okt. 24. 13:36
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!