Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A liberálisok miért kirekesztőek?

A liberálisok miért kirekesztőek?

Figyelt kérdés
Ellenzéki vagyok, de a liberálisok egyre nagyobb csalódás nekem. Ha valaki nem homoszexuális, nem kisebbségi, szexuálisan hetero, akkor konkrétan lekezelőek, mert valami ok miatt meggyőződésük, hogy a heteroknak, akik szintén nincstelenségben élnek, nem lehet "akkora" gondja, mint a kisebbségnek. Az is zavar, hogy a drogosokat, prostikat védik, az ő lelkiviláguk, megélhetésük fontosabb, mint a normális emberek gondjai. Egyre nagyobb csalódás nekem a liberalisták. Az egyenlőséget hirdetik, pedig nagyon is diszkriminatívak.
2020. dec. 15. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem igaz.
2020. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én ezt tapasztaltam. Személyes tapasztalat.
2020. dec. 15. 09:27
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

Te, jól látod a mai helyzetet.

A mostani liberális, csak egy dolgot tud. Gyűlölni. Gyűlölni mindenkit, aki nem az szájíze szerint gondolkozik.

Még az se számít neki, ha a saját soraikból való.

Mindenhová rasszizmust visznek, meg gendertémát, és kb 1 perc alatt rosszfiú leszel, ha nem harsogod az ő szavaikat.


Szerintem joggal vannak utálva a libsik.

2020. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Ideje rájönni,hogy a liberalizmus éppen olyan ideológia, mint a többi.

Semmivel sem jobb, de legfőképp, semmivel sem felsőbbrendűbb.


Megvan a saját filozófiája.Éppen olyan dogmatikus, mint más politikai ideológiák.

2020. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én hatalmasat csalódtam az egyik liberális ismerősömben, de a többiektől is kb uezt tapasztaltam. Nem értettem egyet az elveivel, (konkrétan hogy sajnálni kell a roma qrvákat, mert nehéz életük volt. Mondom és aki nem roma és nem prosti, annak nem lehetett vagy nem lehet nehéz élete? Éltette a csoportos szexet, a mindenki mindenkivelt, amivel én szintén nem értek egyet, de több ilyen téma volt.) Az én érveim, gondolataim meg sem hallgatta, kb köteles vagyok sajnálni és támogatni mindenkit aki roma, aki szexuálisan aberrált, és sorolhatnám. Előbb segítik őket a liberálisok, mint egy "simán" szegény embert. Ezek az én tapasztalataim.
2020. dec. 15. 09:36
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

#4/4

Ennek a filozófiának már rég semmi köze nincs a liberalizmushoz. A liberalizmus: "A liberalizmus, más néven szabadelvűség, a szabadságot jelentő liberty szó után alapvetően a személyes szabadságon és törvény előtti egyenlőségen alapul".

Ezt ki képviseli ma? A #BLM? A feministák? A Pride? Zuckerberg, az Adidas és a Nike meg a Coca-Cola és Hollywood?

Ez nem liberalizmus, hanem minden nem konzervatív fosnak az összeeresztése...

2020. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
A mai liberálisok már nem liberálisok, hanem liberálfasiszták.
2020. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az ismerősóm kb azt sugallta nekem, hogy mivel én nem vagyok roma munkanélküli, "csak" egy magyar munkanélküli nő vagyok, nem lettem emiatt qrva, és hetero vagyok, aki nem képes érzelmek nélkül szexelni, így nekem nincsenek is "akkora" gondjaim, mint egy roma prostinak, aki szegényem drogozásra is kényszerül, annyira nehéz neki. Én úgy le voltam döbbenve, hogy mi ez? Ráadásul amikor kérdéseket akartam volna feltenni, hogy ez most akkor hogy is van, arrogánsan leállított hogy semmit ne kérdezzek, és azóta szóba sem áll velem. Amit amúgy ezek után nem bánok.
2020. dec. 15. 09:53
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
A mai liberálisoknak leggyakrabban köze nincs a szó eredeti jelentéséhez, ugyanolyan szektává váltak, mint sok más szépen hangzó elmélet.
2020. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az jutott eszembe, hogy hogyan ferdülhet el ennyire egy embernek a morális érzéke, és a realitása. Neki mosták meg az agyát? Konkrétan le voltam fagyva, hogy hogy jutott el eddig egy ember? És ne legyen igazam, de a pártoltjai majd szépen beleviszik mindenbe, mindenféle kétes ügybe, mondván a megélhetésük miatt teszik.
2020. dec. 15. 10:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!