Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elég szomorú, hogy itt tart a...

Elég szomorú, hogy itt tart a magyar igazságszolgáltatás nem?

Figyelt kérdés

[link]


Méghogy a Fidesz nem befolyásolja az igazságszolgáltatást hehehehe


2010. aug. 13. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Konkrétan hol tart szerinted?
2010. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

"amely a piacbefolyásolás és a bennfentes kereskedelem megvalósításának gyanúját megerősítette volna " ---> itt a lényeg!

Nem kéne összesküvés-elméleteket gyártani a reggeli kávé mellé! -.-

2010. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Kérdező!


Egészen pontosan mire gondolsz?

2010. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

nem csak egy konkrét ügy meg nem csak fidesz, hanem úgy általában sajnos nagyon szomorú az ahol tart, egyszerűen egy vicc, vag yahogy ügyvéd fogalmazott: "az nyer, aki nagyobbat tud hazudni", ennyi ... na meg amikor ügyvéd kérdezi tőlem, hogy, nem tudnék-e még pár tanút előszedni, mert akkor nyerhetnénk ?? na ez is mi ??


annyira durva emberek ez a helyzet, hogy én már semmin se lepődök meg, csak a legdurvább vetülete ennek az egésznek az, hogy persze mindig a legkisebb és legbecsületesebb ember szívja meg, ennyi, de az nagyon

2010. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még az igazságszolgáltatásig sem jut el az ügy! Miért tenne feljelentést,vagy indítana vizsgálatot,amikor a Fidesz tette be a jó pozíciójába? A sok devizahiteles örüljön neki!
2010. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a linket, sem a válaszokat, de így is azt válaszolom, hogy igen, elég szomorú, hogy itt tart ez az ország.
2010. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"az nyer, aki nagyobbat tud hazudni", ennyi ... na meg amikor ügyvéd kérdezi tőlem, hogy, nem tudnék-e még pár tanút előszedni, mert akkor nyerhetnénk ?? na ez is mi ??


Ez egy szakma, méghozzá ügyvédi szakma.

Kizárólag a bizonyíték számít, semmi más nem. Azt pedig az eljáró ügyvéd tudja, hogy milyen bizonyítékokkal lehet a saját álláspontját bizonyítani.

Ha ehhez több tanú kell, akkor így kell, ha hazudni kell, akkor úgy.


Ha saját ügyedet csak hazugsággal tudná megnyerni az ügyvéded, mit mondasz neki?

Ne hazudjon, mert az csúnya dolog?

2010. aug. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

19:30

nem akartam kiírni, azt hittem, így is érthető, de ő hamis tanúkra gondolt ...


aztán amikro még én féltem attól, hogy azért ez meredek, akkor megnyugtatott, hogy ne aggódjak, ő még nagyon kevés valódi tanút látott, és a tanúk zöme hamis minden ügyben


Hát aztán tudod, oké, hogy egy szakma, de amikor a joghoz nem értő ember is csak azt látja, hogy a saját ügyvédje veszi hülyére, és húzza le, ahol csak lehet, akkor azért előbb-utóbb felmerül a kétely.


Most erre konkrét példát hadd ne írjak, mert esetleg még rám ismer :)

2010. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de amikor a joghoz nem értő ember is csak azt látja, hogy a saját ügyvédje veszi hülyére, és húzza le, ahol csak lehet, akkor azért előbb-utóbb felmerül a kétely."


Ha nem értesz a joghoz, honnan tudod, hogy lehúznak?


Vagy esetleg meg tudod ítélni, hogy mikor milyen

bizonyíték szolgálja az érdekedet, mi kell állításod alátámasztására és tudod, hogy ezt hogyan kell törvényesen megszerezni és mennyibe kerül?

Mindezt joggyakorlat nélkül?

2010. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!