Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha lesz összefogás a globalist...

Ha lesz összefogás a globalisták képesek lesznek egy jobbikos képviselőre szavazni ha nem lesz más lehetőség vagy inkább nem szavaznak?

Figyelt kérdés
2021. jan. 2. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, hogy a nagyobb világnézeti kérdések háttérbe szorultak. Most lényegében két opció közül lehet választani: kormánypártok vagy ellenzék. A többi kérdés esetleg a választások után merül fel jobban.
2021. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Olyan egyszerű. Először kormány váltás kell. Ellenzék kormányzásra jut. Fideszt eltávolítják. A párt megszűnik

Ha ez kész kilehet írni új választást Fidesz nélkül.

2021. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Én valamilyen szinten internacionalistának tartom magam, de annyira megérett az utálat bennem orbán iránt hogy már sajnos ott tartok hogy képes vagyok bárkire szavazni. Persze az előválasztáson a saját értékrendemnek megfelelőre szavazok majd, de ha nem ő nyer akkor szavazok másra is csak legyen vége ennek a 12 évnek. Belegondolni is szörnyű.


A véleményem az hogy lehet hogy szar ez az összefogás és biztos nehéz lesz megegyezniük, a különféle értékrendek miatt, de meg kell tenni ezt a kissé rossz lépést, hogy utána majd helyreálljanak a dolgok.

2021. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Hasonlóakat tudom elmondani mint a 3-as. Muszáj megtenni a kissé rossz lépést hogy később jobb legyen. Annyira kiépített egy hálózatot a fidesz, hogy csak így lehet leváltani.
2021. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as annyira utálod Orbánt hogy a saját egzisztenciádat is feláldozod, és inkább szavazol az ellenzékre és áll segélyért sorban mit 2010 előtt?
2021. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az ellenzék kormányra jut...Először össze vesznek a miniszterelnök személyén, majdnem biztos vagyok benne hogy nem az lesz akit annak jelölnek. Aztán lezüllesztik a gazdaságot. De az összefoglalás 2026-ra is megmarad de csak azért mert külön már egyik párt sem jutna be a parlamentbe. És persze Fidesz 2/3 is garantált.
2021. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Magyarország elsőrangú érdeke, hogy takarodjon a fidesz, orbánnal együtt!
2021. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!