Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezt Hungarikumnak szánták a...

Ezt Hungarikumnak szánták a vezetőink? Minden egyes országban Európában van rá lehetőség, hogy a rendszeresen sportolók munka után tegyék ezt meg. Csak Magyarországon nem. Ez mit fejez ki az országunkról? Ez egy koncepció, egy eszme?

Figyelt kérdés
Az országok többségében később kezdődik a korlátozás, ahol pedig nem, ott megengedik bármikor a sportolást. Pl Angliában naponta egyszer bármikor ki lehet menni sportolni. Stb. A kérdésem egy állampolgári érdeklődés a Hungarikumokról, remélem egy demokráciában ez nem probléma.

2021. jan. 8. 22:48
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Az ilyen hádemérnemmészreggel meg minekdolgozolennyittehülye válaszolók kérem, végre örökre vonuljanak nyugalomba. A kérdésem arra irányul miért éppen Magyarország, ahol ez az országimage része, hogy immár 3 hónapon keresztül azok akik este 8 utánra elhúzódóan szoktak sportolni, nem tehetik meg.
2021. jan. 8. 22:51
 2/48 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy védekezési módszer, ki így, ki úgy. Ennyi. Mit fejez ki az országról kérdés kire vonatkozik, ki felé?
2021. jan. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom én a magyarok egészségi állapotával és az elhízással, keringési betegségekkel tudom párhuzamba állítani. Mivel nagyon sok magyar van akik sajnos elég rossz állapotban vannak, meg sem fordul a fejükben hogy mi tetszik egyeseknek azon hogy este rendszeresen mozognak kültéren. Szerintem ezekkel a betegségekkel Európa "élvonalába" tartozunk, és sajnos ezért lehet ez hogy itt ez a nagy számú punnyadt ember lenyomja a kisebbségben lévő "másokat". De lehet hogy más oka van, nekem ez a meglátásom Magyarországról.
2021. jan. 8. 23:05
 4/48 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy sem mennének ki az disznó magyarok sportolni.
2021. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Ez igazából nem csak sport hanem kikapcsolódás, este nem látszik ha szürke az idő, frissebb a levegő, és hideg sincsen nálunk. A hidegről gondolom az oroszok tudnának beszélni. Ez a plusz 5-mínusz 5 nem hideg.
2021. jan. 8. 23:09
 6/48 mindentudó99 ***** válasza:
58%
Már megint kezded a trollkodást? Ne fárassz már! Te vagy az aki kizáròlag csak este 8 után tudsz edzeni sportolni? Van ahol az utcára se mehetsz ki nem hogy 8 után semmikor se. Ùgy hogy felesleges itt hazudoznod hogy csak nálunk van ez. Aki tàjékozottabb egy hangyányival nálad az tudja. Egyébként meg szerezz egy kutyát . Más megoldja ne legyél ilyen tehetetlen.
2021. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Jajj agyvérzést ne kapj. Tudod a hazug embert hanarabb utolérik mint a sánta kutyát. Nálunk sok országban sokkal keményebb korlátozások vannak hiába hazudod hogy nem. Szerinted más nem néz tv-t nem olvas híreket. Az utcára nem léphetsz ki máshol. Szerinted egy világjárvány elleni védekezést hozzád fognak igazìtani mert te csak kizárólag este 8 után tudsz sportolni? De ìrd neg a kormánynak hátha miattad átìrják a rendelkezést.
2021. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
61%
Én egyébként sem mennék ki, ugyanis én uszodába jártam, mert nincs futófelszerelésem, sajnos drága, és a klóros víz jót tesz a bőrömnek, na meg úszni is jobban szeretek. Az uszodákat amúgy sem nyitnák ki, pedig akár most is nyitva lehetnének, hiszen a klóros víz remekül fertőtlenít.
2021. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
12 nem neked írtam hanem ennek a csicska gyász mindenttudónak. Igen, az egészségünkkel nem igazán foglalkoznak.
2021. jan. 9. 00:05
 10/48 A kérdező kommentje:
Ezen kívül engem nem zavar, mivel megoldottam már rég. De nagyon sok embert a környezetemben zavar, ezen kívül ha nem hánytál volna ide, arról érdeklődtem volna mi okozza hogy CSAK nálunk van ez így, miért csak ebben az országban. Ne kezdj el megint hazudni te szánalom, kérj meg valakit magyarázza meg neked a cikkeket ha egyedül nem megy.
2021. jan. 9. 00:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!