Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ugyanaz az ellenzék indul...

Ha ugyanaz az ellenzék indul minden választáson, miért gondolja, hogy más lesz az eredmény, mint eddig volt?

Figyelt kérdés
Én nem látom az ellenzéket megújulni és egy pártot sem látok ténylegesen építkezni. Csak lavíroznak. Pedig a ner leváltását, aki komolyan gondolja, annak építkezni kellene. Nem megúszni azzal, hogy beállok egy tömbbe, aminek a partjai már eddig sem voltak sikeresek külön-külön sem.

2021. jan. 10. 13:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Mert többen pártolnak el a Fidesztől. Eddig én is szavaztam rájuk, de eddig semmi olyat nem tettek le az asztalra, ami nekem jó volna. Ennyi elég is volt a Fideszből. Esélyt nekik is megadtam, de a bizalmammal visszaéltek. Most akkor a jelenlegi ellenzéknek előlegezek meg bizalmat.
2021. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
9%

Az attól függ,mit gondolsz "sikertelenségnek".

Mint "tudjuk". :)

A liberálisbaloldal irányítja az egész világot.

Magyarországon az ellenzék minden egyes tagja/támogatója,ebbe a körbe tartozik.

Nem is olyan sikertelen az a külön pártosdi!

(Van ám ellentmondás rendesen)

2021. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
62%
Ez már nem az az ellenzék lesz kedves kérdező, mivel most nem az lesz a cél, hogy egymástól elszedjék a szavazókat. Összefognak, egy szavazat sem vész el, 106 jelölt 106 jelölttel szemben. :)
2021. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De ugyanazok az emberek. Ugyanazok a pártok. Nekem semmivel sem hitelesebbek, mint 4 éve meg 8 éve.
2021. jan. 10. 13:33
 5/27 A kérdező kommentje:
És nem is összeadhatóak a szavazataik...... Na ez meg a másik.
2021. jan. 10. 13:34
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Mert sokan vannak, akik nem konkrét pártra szavaznak, hanem a Fidesz ellen. Akik úgy gondolkodnak, hogy bárki, csak ne a Fidesz. Ezt próbálják meglovagolni. Lesz egy párt ami nem a Fidesz, hogy jobb lesz-e, az elég kérdéses, de van esély rá hogy le lesz váltva a Fidesz. Nekem sem tetszik túlzottan ez a felállás, pedig már nagyon unom a Fidesz ámokfutását.
2021. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

A szavazók az egységet szeretik...ahol nem azt kell bogarászni választás előtt helyben melyik a legerősebb ellenzéki jelölt és majd arra adja a voksát.

Most minden körzetben 1 közös ellenzéki jelölt lesz Orbán jelöltjével szemben. Leszámítva persze a kamupártokat, de azok elenyésző szavazatot visznek el.

2021. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha ugyanazok indulnak csak együtt, azt nem lehet sikerre vinni. Ez pont olyan utolsó, hogy van sok Gyurcsányfóbiás is. Aki meg bárkire szavaz, aki nem Gyurcsány. Érdekes lesz, az biztos
2021. jan. 10. 13:43
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

8

Neked ez a véleményed.

Eddig sokan gondolták, hogy tudna egy olyan ellenzék elvezetni egy kormányt, aki még arra sem képes, hogy 4 évente a választásra összefogjon?

Ez most megtörtént.

Amúgy azóta jó pár közvéleménykutatás kimutatta, hogy jelenleg többen szavaznának a közös ellenzéki listára, mint a fideszére.

2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
* elvezetni egy országot
2021. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!