Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lesz annyi eszük...

Szerintetek lesz annyi eszük az ellenzékieknek és a többi képviselőnek, hogy nem támogatja a rendkívüli jogrend meghosszabbítását?

Figyelt kérdés

Ugyebár most ahhoz, hogy a korlátozások fennmaradhassanak jogrendet kell hosszabbítani.

Ehhez kell az országgyűlés véleménye.


Na most ha én szavazhatnék fixen nem támogatnám. Túl sok vendéglátós ment már tönkre (én ismerőseim között is volt már olyan aki csak egy étteremből élt). Az edzőterem tulajokkal ugyanez a helyzet. A digitális oktatás káros hosszú távon. Most még lenne egy utolsó esély, hogy megmentsük a végzősök jövőjét. Arról pedig nem beszélve, hogy Orbán elképzelései, miszerint 60%-os átoltottságnál nyitunk, az elmegyógyintézetben sem állja meg a helyét.


Ha most Orbánék mellett szavaznak akkor támogatják a diktatúrát és ezzel sok ember tönkremenetelét és még a saját alkalmatlanságukat is.


Ennek fényében véleményetek szerint van esély, hogy megtagadják Orbántól a rendkívüli jogrendet?



2021. jan. 19. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
2/3-al a jogrend meghosszabbitasahoz nem kell az ellenzek engedelye! :) 2/3-al a kormanynak semmiben nem kell az ellenzek engedelye! :D
2021. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

"Túl sok vendéglátós ment már tönkre (én ismerőseim között is volt már olyan aki csak egy étteremből élt). "


Ezek az emberek elmentek vajon a helyi fideszes fogadóórájára, hogy elmondják ezt neki? Vagy megelégedtek a zúgolódással?


Ha egy rakás ember járna a helyi fideszesek nyakára, akkor azok csak szólnának fel, hogy zúgolódnak az emberek.

2021. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
Azt tagadnak meg amit akarnak :))) Ettol fuggetlenul az lesz amit Orban akar :P
2021. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel a hülye oktatás? Szerintem minden 25 év alatti vágjunk le, és adjuk el őket Kínába húsnak, azok megesznek mindent. Rögtön nincs baj se az oktatással, meg a GYK sincs tele kis p***csfej gyerekekkel, akiket nem is lenne szabad internet közelébe engedni.
2021. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
A rendkívüli jogrendet a kezdetektől fogva ellenezték tehát azt hiszem egyértelmű mi lesz az álláspontjuk.a korona ugyanolyan mint az influenza vírus,egyikre sincs konkrét gyógyszer.Én még olyat nem hallottam hogy egy vírus ennyire megilyesszen akárcsak egyetlen kormányt is,hogy katonák vegyék át az irányítást kórházakban ill felfegyverezve járőrözzenek a nyílt utcán.
2021. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak nalunk lennenek ilyen intezkedesek, akkor en is csodalkoznek ... de valahogy mindig meggyoz ha latom, hogy a vilag minden reszen ez a helyzet.
2021. jan. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

#2

A "helyi fideszesek" mint utolsó csicskák. Egy részről nem mernek felszólalni a nagykutya fideszesek ellen (hiszen tudják, hogy csak csicskák), más részről senkit nem érdekelne a véleményük, sőt, rövid úton el is van távolítva mindenki a NERből és a FIDESZ-ből aki más vélemnyen van, mint a vezír.


Kérdező:

2/3-ad van 11 éve, az, hogy az ellenzék hogyan szavaz teljesen mindegy, mert a fidesz egyedül dönt mindenben.

2021. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

5#

Húúúha, katonát fegyverrel látni?! Tényleg botrányos, mintha ufót látnál, igaz?

Alapvető felszereltsége. Mivel járjon, vizipisztollyal? 😆😆😆

2021. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
8) Hol járjon Péter,ez a kérdés.Ne a civilek között békeidőben,és ne is a kórházakban.A katona a frontra való,esetleg természeti katasztrófák esetén be lehet vetni.Nade egy kis járványon kívül nincs semmi érdemleges.
2021. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Miért eddig lett bármi bajod attól, hogy rendkívüli jogrend van te idióta hivatásos rettegő
2021. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!