Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaznál egy most...

KTP 3.0 kérdése:

Kire szavaznál egy most vasárnap esedékes országgyűlési választáson?

Figyelt kérdés

A szavazás: [link]

Kérlek titeket osszátok meg a barátokkal ismerősökkel. Indokolni itt lehet aki akar.



2021. jan. 30. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne linkelj kulso szavazast, es a virust terjesztesz valojaban?
2021. jan. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vírus, egyszerű közvélemény kutatás, egyébként egy ingyenes közvélemyénykuató oldalnál van a linkből is kiolvasható, ha nem hoszed googléz rá.
2021. jan. 30. 12:03
 3/6 A kérdező kommentje:
*hiszed
2021. jan. 30. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk csatolhattál volna szavazást a kérdéshez, sokan szerintem nem megyünk ilyen külső linkekre.
2021. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyira imádod minden nap többször is feltenni ezt a kérdést. Ennyire unatkozol?
2021. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy van több ilyen kérdés is, és igen ki tettem ilyet én is, de nem minden nap pláne nem többször, azért külső szavazás mert így több emberhez eljut ugyanis 1000 választ várok itt max 80 szokott összegyűlni a szavazásoknál ahogy szoktam nézni.
2021. jan. 30. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!