Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hadházy és stb stb, miért nem...

Hadházy és stb stb, miért nem fejezi be végre az ellenzék a hazudozást? Szinte minden napra jut valami, hogy örökösen álhírt terjesztenek.

Figyelt kérdés

"Újabb védekezésellenes álhírt terjeszt a magyarországi baloldal: most Szabó Rebeka párbeszédes képviselő hazudta azt a Facebook-oldalán, hogy a magyar nyugdíjasok csak a kínai oltást kaphatják meg.


Szabó Rebeka posztjában azt írja, hogy "a nyugdíjasoknak az európai engedély nélküli kínai oltást szánja a Fidesz-kormány". Ez hazugság, hiszen az idősek is választhatnak, melyik oltást kérik.


A 89 évesnél idősebbek oltása egyébként éppen a Moderna oltásával kezdődött meg..."


Nincs olyan hír már a sajtóban, hogy mit össze nem hazudoznak Ez már tényleg túlzás



2021. febr. 4. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát igen,én is inkább a tényeknek hiszek. [link]
2021. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Persze hazudik. Politikus. De akkor azt is megkérdezhetéd, hogy a kormány miért nem fejezi be végre a hazudozást?
2021. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

"Nincs olyan hír már a sajtóban, hogy mit össze nem hazudoznak"


A sajtóban vagy a fideszes propagandamédiában? Nem mindegy.

2021. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ez is eljut hozzád, kérdező? Vagy csak a propagandából tájékozódsz?


Helyreigazítási perek: 61-szer vesztett a kormánysajtó, 4-szer a független

[link]

2021. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Van most nálatok felvétel kérdező? Mármint a fizetett fidesz-gerinctelen netes alakulatnál?
2021. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Hol tudom jelezni, hogy én milyen vakcinát fogadok el és milyet nem? Jahh, értem már...
2021. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Hoppácska!


A 89 évesnél idősebbek oltása kétféle vakcinával kezdődött meg.

1800 háziorvosi körzetben, körzetenként egy 10 adagos MODERNA ampullával tervezték 18-ezer ember beoltását, de ez 1080 körzet lett, mert nem érkezett meg az ígért szállítmány, csak 11-ezer adag érkezett.

Több mint 5400 háziorvosi körzetből, a háziorvosnak kellett kiválasztania 6 főt, akiket betegszállítóval visznek oltási pontokra, ez több mint 30-ezer fő. Az oltópontokon Pfizer vakcinával oltanak.

Tehát, jellemzően, nem Moderna vakcinával kezdődött meg a 89 évesnél idősebbek oltása.


Milyen választásuk volt ezeknek az időseknek, hogy melyik oltást kérik?

2021. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!