Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha ezt a Covidos kártyát is...

Ha ezt a Covidos kártyát is beveszik az emberek akkor mondhatjuk vége ?

Figyelt kérdés

Valaminek vége lesz akkor ha ez bejön és nem küldik el őket a p0csába jövőre, meg úgy egész Európába.


Rettegek a vírustól, mert soha nem volt még tüdőgyulladásom, de azért ez amit csinálnak már nekem fáj, pedig én jobber vagyok és a dogmák szerint az én fajtámnak ezt helyesnek kellene ítélni. De mégis zavar az, hogy úgy mehetek majd külföldre, hogy van egy igazolásom egy olyan vírussal szemben amit 1 éve baxtak megfékezni. Arról pofáztak, hogy a koronavírus miatt ne rekesszük ki a kínaiakat meg, hogy nyugodtan rendelhetünk ebayon cuccot mert a vírus nem jön a dobozba, ilyen baromságok.. holott ha akkor lezárják a reptereket ,


nem kellett volna többre 3 hét utasok nélkül.. csak teher.. szerintem nincs ez ami van. Meg a who is későn reagált? Miért? Nekem ez nagyon összeesküvéses, pedig távol áll tőlem.


Fáradt vagyok, bocs, ilyenkor csak jár az agyam aztán megmondósat játszok.. vagy nem.. kérdezőt nem lehet lepontozni, csak kiröhögni.


2021. febr. 12. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Az az igazság, hogy január-február környékén tudták volna legkorábban zárni a határokat, valahogy akkor derült ki, hogy létezik egy új vírus. Miközben novemberben már kimutatható volt a szennyvízből. Szóval jah elrontották (elrontottuk), de igaziból mindegy volt sajnos.


A jövőben valószínűleg szigorúbb ellenőrzést kell felállítani az Európán kívülről jövőkre, mert a legrosszabb, hogyha Kína nem titkolt volna semmit, akkor sem tudjuk időben megállítani a vírust. Arra meg nem igazán számíthatunk, hogy Kínában a politikusok nem fogják meg megpróbálni minél tovàbb eltusolni a következő járványt.

2021. febr. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Érdek ellentétben állnak az utazás és a védelmi korlátozások.


Van olyan ország, ahol a helyi terror elhárító megy el azért, aki engedély nélkül, pozitív tesz mellett elhagyja a házat.


Nálunk itt Magyarországon a munkában dicsekednek azok, akik pozitív tesztesek és az a geccy, aki szól a hr-nek emiatt. Mindig is így volt. Caicskul mindneki, aki megkéri a munkáltatót, hogy ne fertőzzön a munkatársa, az a sátán maga.

2021. febr. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én veszek majd Ukrajnában úgyhogy számomra biztosan. :D
2021. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Spanyoloknál 2018-ban mutattak ki szennyvízből covid19 cuccot, ezt nem konteós oldalon olvastam ( nem tudok nagyon olyat) hanem az index írta..


Migránsoknak nem kellett soha ilyen eü ellenőrzés, most sem kell, de akinek van személyi vagy útlevele annak kell. Kettősmérce. Volt az Ebola járvány, csak jobber médiában olvastam, hogy a migránsok nyugat afrikából is jönnek, ennyire nem foglalkoztak vele, és hány szerencsétlen halhatott meg az Ebola miatt akikről nincs tudomásunk.. én sajnálom a bevándorlókat, szégyen az országukra nézve, hogy fiatal srácoknak el kell hagyni hazájukat , de szégyen ránk is EU-ra, hogy azt sem tudjuk kik mégis befogadjuk.. igen a fidesz is befogadja , csak nem mondja mert a Szavazó Szilveszter nem lát messzebb mint a napi megélhetéséig.

2021. febr. 12. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos az emberek többsége hiszékeny, gondolkodásra képtelen birka, pedig ennek a diktatúrának nem lesz vége addig, amíg fel nem lázadunk.

Nem kell félni a vírustól, hiszen ahogy írtad, már jóval hamarabb Európában volt, mint hogy tudtunk volna róla, de a bajok csak akkor kezdődtek, amikor elkezdték a pánikkeltést meg a korlátozásokat.

2021. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

Egy internetes anonim troll szerint nem kell félni a vírustól :)

Hát ez meggyőző volt.

2021. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!