Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Fidesz nyer 2022-ben mit...

Ha a Fidesz nyer 2022-ben mit fogsz gondolni? (Elhagyod az országot?)

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Legyen már vége a korlátozásoknak és már megyek is. Szarok a választásra.
2021. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Valamit nagyon, tutira élveznek ebben az egészben a zemberek.
2021. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Azország nem csak a öolitikából áll. Én szeretek itt lenni,kivéve télen.

Valahogy a réli depreszió hatványozottan nyomja rá a üagyarokra a bélyegét.

2021. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Az országot mindenféleképpen el fogom hagyni, ez nem kérdés. Itt tartani engemet már sem a Fidesznyik, sem a Jobbnyik, sem a Gyurcsánynyik nem fog. Ebben az országban semmiféle jövőképp nincs számomra.


Fel kell tenni a kérdést: Miért érdemes itt maradni, mi az ami itt tart? Engem semmi, maximum a szeretteim.

2021. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megértem ezzel én is így vagyok.
2021. febr. 20. 22:20
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Én még fiatal vagyok, de az utóbbi években berendezkedtem, stabilitást érzek az életemben, nem fogok külföldre költözni. Nem félek a politikusoktól, akár Orbán, akár Gyurcsányék, akár Karácsony lesz a kormányfő, én megleszek.
2021. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
Ha az ellenzék nyerne is elhagynám...Itt jobb lesz.
2021. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
itt jobb nem lesz*
2021. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
13%
4-es! És melyik párt miatt mész oda, ahova mész? Azt tudjátok, hogy mindenhol csak akkor juttok valamire, ha tesztek érte? Az ilyen emberekre jellemző, hogy itthon szidják a politikusokat, aztán elmennek külföldre rabszolgának, dolgoznak, meg alszanak valami lyukban és magukat is meggyőzik, hogy milyen jó így. 90%-ban ha itthon dolgozna annyit, mint ott, ugyanannyit össze tudna gyűjteni.
2021. febr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

9es. Rabszolgaként egy lyukban? Te miről hablatyolsz? Itthon ugyanannyit össze lehetne gyűjteni, mint odakint? Mivan?


Először is itthon dolgozok rabszolgaként megemelt adókkal, megemelt árú termékekért, nem odakint. Itthon éhbérért dolgozol, odakint a megélhetésre elegendő pénzt össze tudsz szedni.


Az írásodból ítélve belőled árad az irigység, valami miatt elitéled azokat az embereket, akiknek elegük lett és odakint egy jobb helyen próbálnak szerencsét.

2021. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!