Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elégedett vagy az itthoni...

Elégedett vagy az itthoni oltási tempóval?

Figyelt kérdés
Egész jól állunk a többi országhoz képest, de még mindig bőben lenne hova gyorsulni szerintem, ha rendes nyarat akarunk..

2021. febr. 22. 19:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
43 szavazat
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
60%
Az orosz oltás meggyorsítja valamelyest az ütemet, de még így is lassabban oltják a rettegőket mint kellene. Így sosem lesz végre nyugtunk a kovidnátha riogatástól.
2021. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Akkor lennék elégedett, ha senkit nem mérgeznének ismeretlen, teszteletlen vegyszerekkel.
2021. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
88%

Nem.


Sem a tempóval, sem azzal hogy mivel oltanak.


A kormány hamarosan hisztizni fog, mert a magukat beoltatók száma a béka s'gge alatt fog maradni.

2021. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
Egy rossz szavam sem lehet, hiszen tul vagyok rajta.
2021. febr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
71%
Engem sajnos pont teljesen hidegen hagy ez az oltásos hiszti. Baromira nem érdekel hol tartunk vagy hogy hol kellene.
2021. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
71%
Csak azért állunk jól, mert a mi országunkat egy Angliához hasonlítani lakosság szempontjából olyan, mintha egy csivavát hasonlítanék össze egy németjuhásszal...
2021. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
83%

Biztosan lesz rendes nyarunk, azt a bevételt nem fogja a kormány elengedni.


Most beindult a harmadik hullám május elején tetőzik, júniusra pedig lecseng és lehet nyitni. Most a tavaszi forgatókönyv játszódik le újra.

2021. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
76%

Egész jól állunk de még bőven lenne hova gyorsulni?olyan semmitmondóan fogalmazol mint kókler elvtárs.

A kérdésre a válasz:nekem mindegy,semleges vagyok,teszek az oltási tempóra.

2021. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy tök mindegy az oltási tempó. Ha már az emberek többsége be lesz oltva, ki fogják találni, hogy terjed egy olyan mutáció, amitől az oltás nem véd, és arra hivatkozva fogják fenntartani a mostani diktatúrát. Már most ezt pedzegetik a kitalált dél-afrikai mutációról.
2021. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
80%
De hát már most is azt mondják, hogy a beoltottak tovább fertőznek, nem is akarják tagadni, hogy minden marad de azért mi csak oltassunk.
2021. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!