Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szidják sokan a kormányt...

Miért szidják sokan a kormányt annak ellenére hogy, az egyik pártot sem fogadnák el?

Figyelt kérdés
Minden kormánynak van hibája, nincsen tökéletes és én azt nem értem hogy, ha valaki szid egy pártot(vagy a kormányt) és jobbat ő sem tud mondani akkor ezt miért teszi(mármint miért szidja) hiszen lehet kritizálni a kormányt (sok esetben nem is alaptalanúl) de hiányosság mindenhol van és kritizálni mindent könnyű.
2021. márc. 14. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
"hiszen lehet kritizálni a kormányt (sok esetben nem is alaptalanúl" Na most mi az amit tulajdonképpen kérdezel?
2021. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy párt pofátlanul lop, csal, hazudik, akkor nyilván szidni fogják, teljesen mindegy, van-e helyette jobb vagy nincs.
2021. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 A kérdésem: sokan szidják a kormányt annak ellenére hogy egyik ellenzéki pártot se támogatnák. Ennek mi az értelme? Mi ennek az oka? Én nem vagyok elvakult, nem mondom hogy, a kormány tökéletes de, szerintem ettől még a legjobb választás.
2021. márc. 14. 14:19
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert lop.
2021. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Mert semmilyen rablóbandát nem szeretnének a hatalmon látni.


Ha felajánlanak neked romlott ételeket, akkor egyiket sem fogod választani.

2021. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

"Ha felajánlanak neked romlott ételeket, akkor egyiket sem fogod választani"


Ez a hasonlat nem jó. Hiszen hogyha te nem, majd választ helyetted más esetleg mást. Nem mindegy hogy egy kicsit száraz kenyeret kell megenned vagy egy penészest.

2021. márc. 14. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy mindegyik kenyér penészes. Az egyik nagyon, a másik kevésbé, de ha van eszed, egyiket sem eszed meg..
2021. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Önkéntes rabszolgaság vagy börtön?
2021. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!