Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szaniszló itt hibázott, hogy...

Szaniszló itt hibázott, hogy ilyen levelet küldött az egészségügyi miniszternek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezt másoltam ki a közösség oldaláról.

Szerintetek itt helyesen járt el? Párt függetlenül kérdezem, ne nézzük, hogy ki melyik párt tagja, hanem mint egy Polgármesteri viselkedés szemszögéből elemezzük.


"Szaniszló Sándor

·

🇪🇺 A kerületiek túlnyomó többsége olyan oltást fogadna el, amely minden kétséget kizárólag biztonságos. Ennek garanciája a 27 országot képviselő Unió gyógyszer ügynökségének engedélye. Levélben kértem az illetékes minisztertől, hogy a 18. kerületbe kizárólag ilyen vakcinát szállítsanak.


👉 Bízom benne, hogy a kormány állja a szavát és lesz lehetőség az oltóanyagok közötti egyéni választásra, illetve abban is, hogy az oltást végző orvosok és munkavállalók megfelelő fizetséget kapnak a nehéz feladatért. Kevesebb jelenjen meg"



2021. márc. 21. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Helyesen járt el
Nem járt el helyesen.
8 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az orosz és a kínai akkor kiesik.
2021. márc. 21. 11:27
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Az úri pestiek külön bánásmódot kérnek mint a pórnép, nekem ez jön le a hírből.
2021. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De miért gondolta azt, hogy a kerületi lakosok nem fogadnák el az oroszt és a kínait?

Aki nem fogadja el, az egyszerűen Nem-t mond. Van erre példa.

2021. márc. 21. 11:30
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Érdekes az ellenzék az orosz és kínai vakcinák EU-s engedélyét hiányolja közben meg az engedélyezett AstraZeneca adását függesztették fel több európai országban.
2021. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
#4 mert több százmillió beadott orosz és főleg kínai oltás után sem hallottál egyetlen esetről sem ahol valami mellékhatás lépett volna föl.az astránál legalább volt ilyen ami azért jobban hihető.az a gyanús ami nem gyanús,ez megmondták a tanú-c. filmben is. namost vagy nem éltél még akkor vagy nem láttad a filmet.arra nem merek gondolni hogy birka vagy mert bár tele van az ország agyatlanokkal de alapvetően jóhiszeműen viszonyulok mindenki felé amíg be nem bizonyosodik az illetőről hogy tényleg birka.
2021. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
4. Az Astrazenecának van EUs engedélye. Szóval ez az érv nem nyert. Attól mert felfüggesztették a használatát egyes országokban, az angedélye még megvan. A kínainak és az orosznak nincs semmilyen engedélye.
2021. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

5 Mellékhatás minden gyógyszernél/vakcinánál van,aki mellékhatás nélkülit feltalálja az Nobel-díjat fog kapni.Arról még nem hallottam,hogy bárhol is felfüggesztették volna a kínai vagy orosz vakcina adását.

Az ötvenes években nem éltem szerencsére de a filmet imádom.

2021. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Aki szerint helyesen járt el, az indokolja meg legyen szíves, hogy miért? Nem pontozok senkit se le, se fel.
2021. márc. 21. 11:49
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
7. talán azért nem függesztették fel, mert csak nem-demokratikus országokban használják, ahol hazudnak mindenről és azok a kormányok soha nem ismerné el, hogy hibáztak, amikor olyan oltást adtak be, aminek semmilyen engedélye nem volt, senki nem vizsgálta meg, csak a gyártó ország?
2021. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A legkevésbé se vagyok fideszes, és nem értek egyet azzal, hogy olyan vakcinákkal oltanak, amiknek nincs se EUs se más engedélye, de nem gondolom, hogy helyesen járt el. Nem egy polgármester feladata eldönteni, hogy milyen gyógyszereket, oltásokat használjon egy ország. Akkor se ha nem ért vele egyet. Kifejezheti egyet nem értését, hogy olyan oltásokat akarnak az emberekre erőltetni, amiknek nincs EUs engedélye, hozhat fel szakértői véleményeket, hogy ez miért baj és ezt elküldheti, de ennyi. Azt kérni, hogy mit szállítsanak és mit nem, max. akkor kérhetné ha kötelező lenne beadatni.
2021. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!