Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A 2022-es választásokon...

A 2022-es választásokon melyik párttal járnánk jobban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az összes sz*r de a jelenlegi felhozatalból kit látnátok szívesebben kormányon? Illetve indokoljátok meg, hogy miért.

2021. márc. 29. 07:15
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

" A kormány okkal tart mindent zárva, hogy az éttermek, boltok legyengüljenek, és csődbe menjenek, hogy aztán sorra Lölö és barátainak cégei sorra felvásárolhassák. Bumm. Plusz bevétel."


Ezt még talán elhinném, ha csak ő záratta volna csak be a felsoroltakat, a többi ország nem. Az is ellentmond az elmondottaknak, hogy hogy mi fogunk elsőnek nyitni, a jóval több vakcinának köszönhetően, amit csak Orbán előrelátásának köszönhetünk. Szóval te elégé kifordítva látod a világot, az ismerőseid meg lehet, hogy az orrodnál fogva vezetnek. Láttam már ilyet. 2002-ben azt mondta az egyik profnak a lány, akivel együtt dolgoztam, hogy az akkor Orbán által behozott diákhitelt csak az Orbán ism4rősei kapnak meg, és nem lehetett a süket tyúkot kilibbenteni, csak egyet hajtott, azt amivel a görény mostohaapja beetette. Tudjuk mindannyian, hogy ez mekkora hazugság volt, mindezt csak azért tette a gyökér pasi, hogy a csaj is megutálja a Fideszt. Szóval szerintem te is palira vagy véve, mint az a tyúk...

2021. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
* eléggé, *prof a lánynak,*kibillenteni
2021. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

A Mi Hazánkra szavazok, mert az ő programjukkal értek egyet és annak örülnék, ha Gyurcsány és Orbán is eltakarodna a közéletből. Tudom, hogy nem fog megtörténni, de legalább a normálisak is képviselve lesznek a Parlamentben.

Nyitott embernek gondolom magam: Az ellenzéki összefogásból Márki-Zay Pétert tartom a legalkalmasabb jelöltnek. Tudom, hogy nincs sok esélye, de neki van városvezetői tapasztalata, ami sokkal több, mint pl. Jakab akinek annyi a teljesítménye, hogy minden héten visz valami "ajándékot" Orbánnak.

2021. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
33.Kidobott szavazat.Mivel az emberek kormányt akarnak váltani ezért nem érzelmi lapon kell most szavazni,hanem stratégiailag.
2021. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel az emberek kormányt akarnak váltani"


Ha vannak emlékeid a hazai politikából 2010 előttről, akkor tudhatod, hogy MA rohadtul nincs kormányváltó hangulat. Ami most van, az bármelyik előző választás előtt is megvolt, aztán lettek akkora kétharmadai a Fidesznek, mint ide Lacháza.

2021. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
53%
Nincs kormányváltó hangulat?bárkivel beszélek kb. a világ végére akarják üldözni a kormányt.
2021. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
38%
Akkor valószínűleg tényleg nincs emléked 2010 előttről. Ez rendben, de miért reklámozod?
2021. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Nem akarunk kormányt váltani. Egyszerűen rossz társaságba keveredtél.
2021. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
miért nem?
2021. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Miért akarnánk?
2021. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!