Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hány százaléka lesz végül...

Hány százaléka lesz végül beoltva a lakosságnak szerintetek koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Érdemes szerintem számba venni azokat a dolgokat, amiért egyesek (még) nem regisztráltak (persze lehetnek átfedések):

1. Nem érzik szükségessét annak, hogy magukat beoltassák

Nem találkoztak még a vírussal, elég egészségesnek érzik magukat, hogy úgy érezzék, ne okozzon számukra problémát a vírus - egy részük szerintem változtat majd az álláspontján.

2. Teljes mértékben ellenzik az oltást

Őket meggyőzni kb. lehetetlen.

3. Még nem jutott el hozzájuk az üzenet

Szerintem ilyen is van, hiába van minden órában hat reklám erről a tévében, rádióban - talán innen is akad majd, aki elmegy oltásra.

4. Bizonytalanok

Ez a csoport csökkenhet talán a leginkább, minél többen oltatják be magukat, annál inkább.

5. Nem regisztáltak, mert fiatalok, és úgyis sokára kerülnek majd sorra

Ez a csoport is csökkenni fog, ahogy hallják, hogy már a negyvenesek, harmincasok, huszonévesek is kapnak oltást.

6. Nem érdekli őket a dolog.

Ez valamelyest hasonló az oltásellenes csoporthoz.


Ha tippelni kéne, én egy 60% körüli átoltottságot tippelnék, ahol megakad a növekedés. Persze ez függ majd attól is, hogy milyen engedményei lesznek az oltottaknak a nem oltottakhoz képest. Jelenleg csak a foci EB-t ismerjük (illetve ezen keresztül majd a sporteseményeket), de aki csak az EB miatt kér oltást, annak eleve van jegye, ez pedig 100 ezer főnél nem lehet sokkal több. Első körben szerintem a sportesemények mellett a koncertek, színházi előadások és hasonló dolgok lehetnek azok, amiknek látogatottságát védettségi igazoláshoz kötik majd, ez is hozzájárulhat majd ahhoz, hogy valaki beadja a derekát.

2021. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 everlight ***** válasza:
24%
Gyerekeket nem oltanak vele,tehát soha.Semmi eredménye nincs az oltásoknak,továbbá a fidesz zombik egy része oltás ellenes,tehát ha kötelezővé tennék abból lenne szép kis tüntetés.
2021. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az 50%ot sosem lépi át nagyon (csak amolyan kozmetikázott számítási módokkal) mert mire oda eljutnak, új oltás kell mert vagy új mutáció jön amire a régi oltás nem jó, vagy egyszerűen olyan gyakran kell majd ismételgetni hogy sosem jutnak az 50% aktívan immunizált fölé. Az immunitás hosszát még csak most tippelgetik, de lehet csak 6 hónapig jó, lehet hogy 1.5 évig is akár.
2021. ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
57%
#12 nem tudom hol élsz de nem ártana informálódnod. Már rég tesztelik 12 éves korosztályon, többen mondogatják hogy hosszú távon a gyerekeket is be kell oltani, sőt Urunk Megmentőnk Egyetlen Viktor Vezér Istenünknek is volt egy olyan kijelentése hogy a gyerekeket lehet kötelezni a covid oltásra majd.
2021. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 everlight ***** válasza:
51%
Én úgyse oltatom be magam,eleve semmi bizonyíték nem támasztja alá a hatásosságát 1 vakcinának se.
2021. ápr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!