Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor vagy Fekete -...

Orbán Viktor vagy Fekete - Győr András?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 18:09
A kérdező szavazást indított:
Fekete - Győr András
Orbán Viktor
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Orbán Viktor!
2021. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bbenjoe ***** válasza:
72%
Na ne szórakozzunk már!
2021. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Pázmán Koppány
2021. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Aki látta a partizanos Fegyőr interjút, annak nem kérdés, hogy a csávó egy sulibüfét nem tudna irányítani, nemhogy egy országot.


Plusz aki csak egyetlen pillanatra ránéz a csávó családi hátterére (nagyapa, fater), az rájön, hogy ugyanúgy a kommunista/posztkommunista elit embere ő is.

2021. ápr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom, szerintem egyik sem kéne. Amiket mond és ígérget Fekete-Győr azok szimpatikusak, de az már más kérdés hogy mennyire tartaná be ha hatalomra jutna. Valahogy a fiatal Orbánt látom benne. Az az igazság hogy nincs jelenleg olyan személy Magyarországon amelyik rendbe tudná pofozni az országot. Főleg a most a kínai hitelből építetett kínai egyetem után. Nekem Karácsony kicsit szimpatikus így Budapest után, mert láttam hogy mit ígért és mit csinált, de azért főpolgármesterként is maradtak bőven olyan ígéretei amiket nem tartott be.
2021. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk is jó lenne már egy puhapöcs miniszterelnök szerintem.


Karácsony erre talán ideális.

2021. máj. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
47%
Csak ebből a kettőből lehet választani? Borzalom mindkettő
2021. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!