Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A védettségi igazolvány...

A védettségi igazolvány bevezetése és az ezzel járó korlátozások kialakítása milyen hatással lesz szerintetek a 2022es választásokra?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a Fidesz esélyeit csökkenti, hiszen sokan emiatt (is) megutálták a kormányt.
2021. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos. Én pl. a kormányt eddig is utáltam, viszont most már az ellenzéket is utálom, mert nem tiltakoznak ez ellen a tűrhetetlen diszkrimináció ellen.
2021. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
A magyar lakosság 95 százaléka elfogja felejteni. Augusztus után a kormány elfogja a lakosságot kényeztetni, hogy ne emlékezzenek erre.
2021. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
#3 remélhetőleg. Az lenne a legjobb, ha jövőre már nem is emlékeznénk a védettségi igazolványra.
2021. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

#4

Én azért nem fogom elfelejteni.

2021. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3. ellenzéknek lesz a dolga hogy emlékeztesse
2021. máj. 6. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Remélhetőleg sokan szavaznak majd az összefogásra. Én is ezt teszem. Igaz, én amúgy se szavaztam soha a fideszre.
2021. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd lehet a járványra hivatkozva lesz valami pl levélszavazás, hogy elcsalják megint. Mert tudják hogy rosszul állnak minden közvélemény kutatás szerint.


Máj. 6. 14:39


A moslékkoalíciótol ne remélj semmit, mert egykutya mind2. Pont az űberdemokrata momentum (is) támogatta hogy legyen ez az igazolvány.

2021. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!