Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van a Jobbiknak programja az...

Van a Jobbiknak programja az (elő)választásra?

Figyelt kérdés

A legtöbb elenzéki pártnak (DK, MSZP, Momentum, UVNP, LMP, (Mi hazánk)) van programja és az érdekelne, hogy van-e a jobbiknak és ha van akkor ezt hol lehet megtalálni, elolvasni?

Jobboldali emberként 4 párt(Fidesz-KDNP, Jobbik, Mi hazánk és UVNP) jöhet szóba. Ezek közül csak az UVNP és a Mi hazánk programját tudtam megtalálni(+ a Fidesz programját ki tudtam találni, folyatanák a jelenlegi irányt), szeretném azt is elolvasni, ha van és ez alapján hozni meg döntést. Ha van programjuk tudnátok mellékelni egy linket.



2021. máj. 12. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy leírhatnak bármit, semmit nem számít. Egyedül úgyse kerülnek kormányra, a koalíciós kormányprogram (már ha lesz) meg nyomokban sem fog hasonlítani semmire, amit választás előtt ígérgetnek.
2021. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Szóval megint az közös programra mutogatás megy? Nem is értem ilyen alapon miért nem olvadnak össze mondjuk Ellenzéki Párt néven.
2021. máj. 12. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
#2 mert nem terveznek hosszú házasságot, Orbánt akarják leváltani, helyreállítani a jogállamból, amit még helyre lehet. Majd ha minden jól menne, akkor a következő választáson már jó eséllyel külön indulnának. Egy olyan választási rendszerben, ami nem kényszeríti őket egy listára.
2021. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. Szóval 2/3-ot szeretnének, hogy választási törvényt módosítsanak?

Attól még egy programot közzétehetnének. A közös programot egy év alatt meg lehet valósítani és akkor új választást lehet kiírni.

2021. máj. 12. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
4# nem, el kell keserítselek, kormányzati (politikai) hatalomban lenni az teljesen más. Ott max cuki utópia az, amit te gondolsz.
2021. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5. Tudom.
2021. máj. 12. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!